MachinePoint ÝSPANYA/valladolýd yeni merkez ofisleri açýldý


MachinePoint'in yeni büroları modern ve açık bir plandır
MachinePoint Valladolid ofislerini yenilik, yaratıcılık ve yetenek yönetim merkezleri olarak plastik ve içecek sektörlerinin öncü kuruluşuna yakışan bir şekilde yeniledi.

Artık bu yeni ofisler 50’den fazla değişik ülkeden profesyonelin mekanı oldu. MachinePoint'in yeni ofisler son derece modern ve açık ofis sisteminde olup takım çalışması, inovasyon ve çeşitliliği teşvik eden bir ortan sunmaktadır.

MachinePoint on yıldan uzun bir süredir çalışanlarına uzaktan çalışma (teleworking) imkanı sunarak motivasyon ve verimi artırmak için çalışanlarının özel hayatla iş hayatını bağdaştırmalarına yardımcı olur. Ofisler farklı saatlerde gelip giden çalışanlar ile sürekl hareketli. Çoğu İspanya dışında çalışır ve kısa periyodlarla ofise ekibin geri kalanıyla buluşmak için gelirler. Dünyanın değişik yerlerinde öalışanlar olması sayesinde şirket nerdeyse 24 saat açıktır. Çalışanlar sorumlu oldukları pazarlara göre çalışma saatlerini ayarlarlar.

Esnek ofis dizaynı bu yeni çalışma şeklini mümkün kılar. Ayrıca MachinePoint uzaktan çalışmayı sağlamak için yıllardır teknolojik altyapısına ciddi yatırım yaptı. Bu sayede bütün takım dört kıtada mükemmel ve süekli şekilde entegre olmuştur.

Cesar Rodríguez, MachinePoint CEO: "İyi bir çalışma ortamının liderlik ve çalışanlarımızı motive etmekte çok önemli bir etken olduğuna inanıyorum. Bu sebeple bu yeni döneme uyum sağlayarak insanların hem çalışabileceği hem de birbirleriyle yakın etkileşimde olabilecekleri bu yeni ofisleri oluşturduk. Çalışanlarımızın çalışma saatleri dışında buluşmaları için bir dinlenme alanımız var. Duvarsız ofislerimiz bilginin akışını, şeffaflık ve takım çalışmasını mümkün kılar. Uzaktan çalışma bize ayrıca yetenekleri Valladolid gibi bir şehre çekmemizi de sağlıyor. 50 kişilik ekibimiz 15’den fazla ülkeden gelen farklı mülletlerden kişilerden oluşuyor. Bunu mümkün kılan ise modern modeli ve teknolojiye yaptığımı zyatırım. "

Ofislerimiz Calle Andrés Laguna 9-11, Boecillo Technological Park adresinde, oldukça yeşil ve güneşli bir çevrede. Kolayca park imkanı ve Valladolid şehir merkezine direk otobüs imkanı var. Yakın gelecekte çalışanların sağlıklı alışkanlıklar edinmesine yadımcı olacak bir spor merkezi planlanıyor.

"Akıllı & Güvenilir" sloganı altında, MachinePoint mükemmel fayda-maliyet orantısı ve gğvenilirliği temel alan çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bu yeni ofislerinde ve öncü çalışma şekillerinde de aynı ruhu görebilirsiniz.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde