MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint Industrial Nerovnost Fighters


This is not an official translate. Original version here

Vstup do kanceláře MachinePoint. Průmyslové bojovníky proti nerovnosti od roku 1998

Předních společností-měli vždy silnější motivaci jiného, ​​než jen podnikání. To je případ s MachinePoint, qui has-been průkopníkem v oblasti nákupu a prodeje second-hand zařízení od informačních a komunikačních technologií původu. Jeho tým je motivován sérii zisků, jako je rovnost, inovace a sebezdokonalování.

Tým si je vědom toho, že za každým prodejem použitých strojů je tvorba bohatství, zaměstnanost a dobré životní podmínky pro oblasti, kde je motor předurčen.

Profily MachinePoint kupujících jsou velmi rozmanité, od velkých společností tradičně nákup nových strojů, které naléhavě potřebují jednoúčelových strojů a skončit koupi ojetého jednou bezprostředně která je k dispozici, firmy kupovat použité stroje To nízkonákladová vyvinout v oblasti výzkumu a vývoje pilotních elektráren. Zamiřte druh zákazníka motivuje nejvíce MachinePoint týmu jsou podnikatelé z rozvíjejících se ekonomik, které bojují se dostat jít a jejich podnikání v té době Sami vytvářet bohatství ve svých oblastech. Koneckonců, MachinePoint se narodil v roce 1998 ve Španělsku, kdy většina investičních projektů internetových byly provedeny ve Spojených státech.

z přesvědčení, že země potřebuje k industrializaci a modernizaci ke zvýšení životní úrovně a komunikačních technologií Gutman, MachinePoint tým je motivován k práci v rozvíjejících se zemích, založený jsou vysoké demanders Že evropské použitých strojů. To umožňuje dodavatelům přístup ke kvalitní stroje za nižší ceny. Ačkoli to je náročné přepravní technikou z Evropy do Asie, Afriky do Latinské Ameriky, MachinePoint již dlouholeté zkušenosti v této branži, qui Jejich tým je velmi hrdý, protože vědí, že za sebou se vytvoří každý špinavý bohatství.

CEO César Rodriguez komentáře MachinePoint je, „po tolika letech v průmyslu je to vzrušující vidět, jak podnikatelé, kteří již začali kupovat stroje 20 lety, se nyní pěstuje a jejich zvýšená kapacita výroby měly stát důležitými společnostmi. Jako podnikatel jsem znepokojen o mé sociální odpovědnosti, na 40 rodin, které žijí z naší společnosti a zaměstnanosti a bohatství, které jsme vytvořili s naší činnosti. s vědomím, že za naší Dirty jsme vytváření bohatství a zaměstnanosti je něco, co nás naplňuje hrdostí a uspokojením. Existují oblasti, dans le monde, které se rychle industrializaci a modernizaci, a MachinePoint je jen jedna společnost, která vám může pomoci v tomto procesu, který zvýší životní stav mnoho rodin. Kromě my aussi nabídka inženýrských služeb prostřednictvím naší MachinePoint Engineering divize. doprovázíme podnikatele rozvoj jejich projektů, od počáteční fázi vývoje koncepce až k vidění první várku výroby. "

MachinePoint olefinů se jako průmyslové nerovnosti bojovníků, v Mission informačních a komunikačních technologií s cílem usnadnit přístup ke kvalitním použitých strojů za dobré ceny, a export evropské technických znalostí a know-how do ostatních částí světa.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás