MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint walczy z nierównością industrialną  This is not an official translate. Original version here

  Wejście Office MachinePoint. Nierówności przemysłowe Od 1998 roku
  Firmy wiodące zawsze mają silniejszą motywację niż tylko robienie interesów. Ma to miejsce w przypadku MachinePoint, który był pionierem w zakresie zakupu i sprzedaży maszyn używanych od jego powstania. Zespół jest motywowany szeregiem wartości, takich jak równość, innowacyjność i samodoskonalenie.

  Zespół zdaje sobie sprawę, że za każdą sprzedażą używanych maszyn generuje się bogactwo, miejsca pracy i dobrobyt wobec regionu, dla którego maszyna jest przeznaczona.

  Profile nabywców MachinePoint są bardzo zróżnicowane, od dużych firm, które tradycyjnie kupują nowe maszyny, ale pilnie potrzebują maszyny i kończą się zakupem używanej, która jest natychmiast dostępna, firmom, które kupują używane maszyny w celu opracowania tanich pilotowych urządzeń badawczo-rozwojowych. Ale typem klienta, który najbardziej motywuje zespół MachinePoint, są przedsiębiorcy z gospodarek wschodzących, którzy walczą o to, aby ich działalność przebiegała, a jednocześnie tworzyć bogactwo w swoich regionach. W końcu MachinePoint utworzył się w 1998 roku w Hiszpanii, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zrealizowano większość inwestycji internetowych.

  Zespół MachinePoint jest przekonany, że kraj musi uprzemysłowić i zmodernizować, aby podnieść poziom życia mieszkańców. Zespól Jest zmotywowany do pracy w krajach rozwijających się, które są wysokim zapotrzebowaniem na używane europejskie maszyny. To pozwala przedsiębiorcom na dostęp do wysokiej jakości maszyn po niższych cenach. Chociaż trudno jest transportować maszyny z Europy do Azji, Afryki do Ameryki Łacińskiej, MachinePoint ma już wieloletnie doświadczenie w tej pracy, z której zespół jest bardzo dumny, ponieważ wiedzą, że przy każdej sprzedaży powstaje bogactwo.

  Prezes MachinePoint César Rodriguez komentuje: "Po tylu latach w branży ekscytujące jest, aby zobaczyć, jak przedsiębiorcy, którzy zaczęli kupować maszynę 15 lat temu, wzrosła i zwiększyła swoją zdolność produkcyjną, aby stać się potężnymi firmami. O moich obowiązkach społecznych, do 50 rodzin, które żyją z naszej firmy oraz o zatrudnieniu i bogactwie, które tworzymy z naszej działalności. Wiedząc, że za naszą sprzedażą tworzymy bogactwo i zatrudnienie jest czymś, co wypełnia nas dumą i satysfakcją. Na świecie, które szybko uprzemysławiają i modernizują, a MachinePoint to tylko jedna firma, która może pomóc w procesie, który zwiększy warunki życia wielu rodzin, a ponadto oferujemy usługi inżynieryjne za pośrednictwem działu MachinePoint Engineering. Rozwój ich projektu, począwszy od początkowej fazy rozwoju koncepcji do momentu obejrzenia pierwszej produkcji.

  MachinePoint definiuje siebie jako przemysłowych bojowników nierówności, w swojej misji ułatwiającej dostęp do wysokiej jakości maszyn używanych po przystępnych cenach i eksportując europejską wiedzę inżynieryjną i know-how do reszty świata.


  Corporate video