MachinePoint walczy z nierównością industrialną

- Aktualności
Wejście Office MachinePoint. Nierówności przemysłowe Od 1998 roku

Firmy wiodące zawsze mają silniejszą motywację niż tylko robienie interesów. Ma to miejsce w przypadku MachinePoint, który był pionierem w zakresie zakupu i sprzedaży maszyn używanych od jego powstania. Zespół jest motywowany szeregiem wartości, takich jak równość, innowacyjność i samodoskonalenie.

Zespół zdaje sobie sprawę, że za każdą sprzedażą używanych maszyn generuje się bogactwo, miejsca pracy i dobrobyt wobec regionu, dla którego maszyna jest przeznaczona.

Profile nabywców MachinePoint są bardzo zróżnicowane, od dużych firm, które tradycyjnie kupują nowe maszyny, ale pilnie potrzebują maszyny i kończą się zakupem używanej, która jest natychmiast dostępna, firmom, które kupują używane maszyny w celu opracowania tanich pilotowych urządzeń badawczo-rozwojowych. Ale typem klienta, który najbardziej motywuje zespół MachinePoint, są przedsiębiorcy z gospodarek wschodzących, którzy walczą o to, aby ich działalność przebiegała, a jednocześnie tworzyć bogactwo w swoich regionach. W końcu MachinePoint utworzył się w 1998 roku w Hiszpanii, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zrealizowano większość inwestycji internetowych.

Zespół MachinePoint jest przekonany, że kraj musi uprzemysłowić i zmodernizować, aby podnieść poziom życia mieszkańców. Zespól Jest zmotywowany do pracy w krajach rozwijających się, które są wysokim zapotrzebowaniem na używane europejskie maszyny. To pozwala przedsiębiorcom na dostęp do wysokiej jakości maszyn po niższych cenach. Chociaż trudno jest transportować maszyny z Europy do Azji, Afryki do Ameryki Łacińskiej, MachinePoint ma już wieloletnie doświadczenie w tej pracy, z której zespół jest bardzo dumny, ponieważ wiedzą, że przy każdej sprzedaży powstaje bogactwo.

Prezes MachinePoint César Rodriguez komentuje: "Po tylu latach w branży ekscytujące jest, aby zobaczyć, jak przedsiębiorcy, którzy zaczęli kupować maszynę 20 lat temu, wzrosła i zwiększyła swoją zdolność produkcyjną, aby stać się potężnymi firmami. O moich obowiązkach społecznych, do 40 rodzin, które żyją z naszej firmy oraz o zatrudnieniu i bogactwie, które tworzymy z naszej działalności. Wiedząc, że za naszą sprzedażą tworzymy bogactwo i zatrudnienie jest czymś, co wypełnia nas dumą i satysfakcją. Na świecie, które szybko uprzemysławiają i modernizują, a MachinePoint to tylko jedna firma, która może pomóc w procesie, który zwiększy warunki życia wielu rodzin, a ponadto oferujemy usługi inżynieryjne za pośrednictwem działu MachinePoint Engineering. Rozwój ich projektu, począwszy od początkowej fazy rozwoju koncepcji do momentu obejrzenia pierwszej produkcji.

MachinePoint definiuje siebie jako przemysłowych bojowników nierówności, w swojej misji ułatwiającej dostęp do wysokiej jakości maszyn używanych po przystępnych cenach i eksportując europejską wiedzę inżynieryjną i know-how do reszty świata.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie