MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint, endüstriyel eşitsizlik savaşçıları  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint Ofis Girişi. 1998'den Bu yana Endüstriyel Eşitlik Savaşçıları
  Öncü şirketler sadece işlerini yapmaktan çok daha güçlü bir motivasyona sahiptirler. Kuruluşundan beri ikinci el makina alım satımı esas faaliyet konusu olan MachinePoint için de bu aynen geçerlidir. MachinePoint ekibi eşitlik, inovasyon ve özgelişim gibi bir dizi değerle donanmıştır.

  Bütün takım her ikinci el makina satışının arkasından makinanın satıldığı bölgede refah, yeni istihdam ve bölgesel gelişme sağladığını bilir.

  MachinePoint çok değişik müşteri profillerine sahiptir: örneğin genelde yeni makina alırken acil olarak bir makinaya ihtiyaç duymalarıyla ve bu durumda hemen teslime hazır ancak bir ikinci el makina olduğundan sonuna ikinci el makina alan büyük firmalardan genelde ikinci el makina alarak düşük maliyetli Ar-ge pilot fabrikalar geliştiren firmalara kadar çeşitlilik gösterir. Fakat MachinePoint ekibini en çok heyecanlandıran müşteri tipi gelişmekte olan ülkelerdeki girişimcilerdir ki onlar işlerinin ayakta kalması için mücadele ederlerken bir yandan da bölgelerindeki refahın gelişmesine katkıda bulunurlar. Sonunda MachinePoint 1998 yılında hemen tüm internet yatırımlarının Amerikada yapıldığı bir dönemde İspanyada kuruldu.

  Vatandaşlarının yaşam standartlarını yükseltmek isteyen bir ülke sanayileşme ve ekonomisini modernize etmelidir inancıyla, MachinePoint ekibinin en önemli motivasyonu gelişmekte olan ülkeler pazarlarından gelecek Avrupa marka ikinci el makinalara olan yüksek taleptir. Bu girişimcilere kaliteli makinalara daha uygun fiyattan ulaşma fırsatını sağlar. Makinaların Avrupadan Asya, Afrika veya Latin Amerikaya nakliyesi gibi zorlu bir görevle karşı karşıya olsa da, MachinePoint bu alanda yılların tecrübesiyle en iyi hizmeti sunmaktadır.

  MachinePoint CEO’su Cesar Rodriguez’in yorumlarıyla, "Endüstride bu kadar yıl geçirdikten sonra bazı girişimcilerin 15 yıl önce basit bir makina aldıktan sonra bugün büyüdüklerini, üretim kapasitelerini yükselttiklerini ve güçlü birer sektör oyuncusu olduklarını görmek çok heyecan verici. Ben de bir girişimci olarak sosyal sorumluluklarımın da bilinciyle 50 kadar aile şirketimizden ve faaliyetlerimizle geçimini sağlamakta olduğunu hiç unutmuyorum. Satışlarımız ve faaliyetlerimiz sayesinde refah ve istihdama katkıda bulunduğumuzu bilmek bizi çok mutlu ediyor. Dünyada bazı bölgeler çok hızlı bir şekilde sanayileşip modernleşirken, MachienPoint sadece birçok ailenin yaşam koşullarının iyileştirilmesi sürecine katkıda bulunan şirketlerden bir tanesi. Ayrıca MachinePoint Mühendislik Bölümü ile teknik hizmetler de sunuyoruz. Girişimcilere projelerini geliştirmede başlangıç seviyesinden konsept geliştirme ve ilk üretim devreye almaya kadar olan tüm süreçlerde eşlik ediyoruz ".

  MachinePoint kendisini endüstriyel eşitsizlik savaşçıları olarak tanımlıyor ve misyon olarak dünyanın geri kalanına yüksek kalite ikinci el makinalara iyi fiyatlarla erişim ve Avrupa mühendislik bilgisini dünyanın geri kalanının erişimine sunmak olarak benimsiyor.


  Tanıtım Filmi