MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint Goodplastics.org katıldı


This is not an official translate. Original version here

kullanılmış makine Geri Dönüşüm

Fazlasının makineleri doğru yönetim çevreye karşı sorumlu bir plastik endüstrisi için önemlidir

GOODLASTICS ve CEFLEX çevreye karşı sorumlu bir dairesel plastik ekonomi için fikirler ve çözümler önermeye gibi plastik sektörü içerisinde Bazı şirketler platformlarda bir araya gelip. Plastik sektörünün gelişmesi gıda taşınmasına imkan ve tarımsal kayıplar azaltılarak, örneğin geçmiş yıllarda gördüğümüz gibi insan kalite standartlarını artmasında önemli olmuştur. Ancak günümüzde fakir atık yönetimi türetilen plastik kirliliği basılması sorun gelecek kuşaklar için bir meydan okuma ve acilen ele alınması gerekmektedir.

Biz sadece plastik ürünlerin geri dönüşümü de odak olmamalıdır, eski makine artık kullanılmayan düzgün yanı geri dönüşümlü olması gerekir. Birçok kaynakları enerji hammaddelere, bir makine üretmek için tüketilir. bir makine artık kullanımdayken, bunu başka şirketlere taşındı böylece onun üretkenlik ve verimlilik değerleri koruması halinde analiz etmek gerekir. Tüm kullanılan makine bunun bir parçası hurdaya zorundadır, geri dönüştürülebilir değil. Bu esas olarak bir teknolojik değişim için çok eski makineler, kötü durumda veya geçersiz hale gelmiştir ekipmanda makinelere olur.

onlar bile bir kaç kullanım yılından sonra verimliliklerini korumak çünkü Ancak kullanılan makinelerin yüksek bir yüzdesinin taşındı veya satılabilir. Bu esas olarak ikinci el makine pazarında kendi değerini tutmak tanınan markaların makinelerle oluşur. iyi durumda ikinci el ekipman çok iyi bir kalite-fiyat oranı aramaya işadamları tarafından talep edilir.

MachinePoint şirketleri sökme, taşıma ve devreye gerektiren karmaşık ve büyük makineler hareketli geniş deneyime sahip, profesyonel ve güvenilir hizmet veren rekabet alanı dışında kendi kullanılan makine satmak yardımcı olur.

Ilginç üretkenlik düzeyini kontrol edebiliyor Bir makine taşındı ve çevresel etkiyi azaltmak için geri dönüştürülmelidir. Geri dönüşüm kullanılan makine yeni bir üretim için gerekli enerji ve hammadde tüketimini azaltır. Bazen onları geçmişte bıraktığını önemli teknolojik değişiklikler olmuştur ya, çünkü bir Kullanılmış makine taşınmaya mümkün değildir, onlar kötü durumda ya bunları ticarileştirmek zamanlı olarak çok kısa. Bu durumda hurda doğru yönetimi gereklidir. Avrupa'da sanayi enerji tüketimi üretiminde% 9'luk bir artış (Eurostat verileri) rağmen son 10 yılda% 20 oranında düştüğünü analiz zaman makine üreticileri ile elde Teknolojik gelişmeler açıktır.

Birçok şirket, belirli bir pazarda talebin sorunlarına, strateji ve üretimde değişikliklerden, onun makine satmaya karar verir nedenleri vardır. Optimal koşullarda kullanılmış makine sürekli satılık pazarına girdi. bir alıcı bulma şansı makine üretiminde görülebilir zaman daha büyüktür. bir makine durdurulduktan sonra, bu değerin çok kaybeder ve genellikle gereksiz hurdaya biten bir ilgi alıcı bulmak çok daha fazla zaman maliyeti. şirketleri düzgün zamanla yerine son dakikaya kadar bekleyen onların eskimiş makine geleceğini planlamalı nedeni budur. MachinePoint's takımı karşı karşıya ana zorluklardan biri ekipman artık gerek satış ve yerleştirme işbirliği şirketleri oluyor. Çoğu şirket, tanımlanmış bir artı ekipman politikası yok, bu görev onun ticarileştirilmesi için zamanında gerekli bilgileri almak için büyük yetersizlik ve zorluklara neden kendi ekibinin herhangi departmanı veya üye içine girmemektedir.

dairesel ekonomi eğilimi içinde bir plastik ekonomi ile MachinePoint şirketleri daha verimli bir şekilde onların eskimiş makinelerini taşınmaya umuyor ve sanayi endüstriyel makine doğru geri dönüşümü önemini anladığını.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde