MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Společnost MachinePoint uvádí na trh nový veletrh ve společnosti Drinktec  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint modern stand at Drinktec 2017
  Společnost MachinePoint Used Machinery, přední společnost v oblasti nákupu a prodeje použitých strojů a MachinePoint Engineering, divize skupiny, která prodává inženýrské služby pro potravinářský a nápojový průmysl, úspěšně uzavřela týden na veletrhu Drinktec 2017.

  Stánka, která se nachází v hale A4, číslo 412, přivítal desítky podnikatelů a vedoucích pracovníků, kteří se zajímají o jejich služby, na nákup použitých strojů a inženýrských služeb.

  Společnost MachinePoint se i nadále zaměřuje na inovace a technologie poté, co společnost MachinePoint představila v roce 1998 internetovou technologii na strojírenském trhu.

  Nyní MachinPoint navrhuje pro své veletrhy moderní stánku. Více interaktivní, s mnohem více obrázků a méně textu.

  Stojan MachinePoint je prostor, kde se zákazníci nejenže mohou setkat s týmem, ale také vidí stroje, které jsou nyní v prodeji prostřednictvím videí a fotografií, čímž zákazníci přiblíží stroje, které jsou v současné době k prodeji.

  Drinktec, světový veletrh pro nápojový a tekutý potravinářský průmysl, sdružuje více než 1 600 vystavovatelů ve 150 000 m2, aby představil nový technologický vývoj v průmyslu. Umístěná v Německu od 11. do 15. září, je jedním z nejvýznamnějších veletrhů pro toto odvětví a pro MachinePoint je to nutnost, protože je místem setkávání se svými partnery a zákazníky po celém světě. V tomto roce navštívilo Drinktec 76 000 odborníků ze 170 zemí, především ve výrobních a výrobních oblastech.

  Kromě toho společnost MachinePoint prezentuje své inženýrské služby během veletrhu. MachinePoint Engineering je divize skupiny MachinePoint, která dodává kompletní linky, procesy a zařízení pro zpracování mléčných výrobků, nápojů, ovoce a zeleniny.

  Skupina MachinePoint pod filozofií "Smart & Reliable" nadále zvyšuje nabídku služeb zákazníkům. Nová inženýrská divize nabízí evropské inženýrství s velkým poměrem cena / cena.

  Generální ředitel společnosti MachinePoint Cesar Rodríguez komentuje: "Účastnili jsme se tohoto veletrhu již léta a naše zkušenosti jsou v tomto vydání velmi pozitivní. Umožňuje nám setkání se zákazníky, kteří se nacházejí po celém světě, a naši partneři strojní zařízení Německo je pro nás klíčovou zemí, protože je velkým výrobcem strojů, takže umístění tohoto veletrhu je strategické. V našem stánku jsme obdrželi řadu odborníků z obalového, náplňového, PET, potravinářského a nápojového průmyslu. díky pověsti, že jsme v průběhu všech let získali jako profesionální a seriózní společnost Nabízíme kvalitní strojní a inženýrské služby za velmi zajímavé ceny a určitě budeme přítomni na příštím vydání roku 2021. "


  Firemní video