MachinePoint uruchamia nową halę targów w Drinktec

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint modern stand at Drinktec 2017
Firma MachinePoint Used Machinery, wiodąca firma zajmująca się kupnem i sprzedażą używanych maszyn oraz MachinePoint Engineering, dział grupy zajmującej się sprzedażą usług inżynierskich dla przemysłu spożywczego, z powodzeniem zakończyła tydzień na targach Drinktec 2017.

Stojak zlokalizowany w hali A4, nr 412, powitał dziesiątki przedsiębiorców i kadry kierowniczej zainteresowanych ich usługami w zakresie zakupu używanych maszyn i usług inżynierskich.

MachinePoint po raz kolejny koncentruje się na innowacjach i technologii, po jego pionierskich początkach, kiedy MachinePoint wprowadził w 1998 roku technologię internetową na rynek maszyn.

Teraz MachinPoint projektuje nowoczesne stoisko na swoje targi. Bardziej interaktywne, z dużo większym obrazem i mniej tekstem.

Stojak MachinePoint to przestrzeń, w której klienci nie tylko mogą spotkać się z zespołem, ale także zobaczyć maszyny, które są obecnie sprzedawane przez filmy i zdjęcia, przybliżając klientów do maszyn, które są obecnie na sprzedaż.

Drinktec, światowe targi branży napojów i płynnych produktów spożywczych, skupia ponad 1600 wystawców na 150 000 metrów kwadratowych, aby zaprezentować nowe technologie w przemyśle. Znajduje się w Niemczech od 11 do 15 września, jest to jedno z najważniejszych targów tego sektora, a MachinePoint to musi, ponieważ jest to spotkanie z partnerami i klientami na całym świecie. W tym roku Drinktec odwiedziło 76 000 profesjonalistów z 170 krajów, głównie w obszarze produkcji i produkcji.

Ponadto MachinePoint prezentuje swoje usługi inżynieryjne podczas targów. MachinePoint Engineering jest grupą MachinePoint, która dostarcza kompletne linie, procesy i zakłady przetwórstwa mleka, napojów i owoców i warzyw.

Grupa MachinePoint w ramach filozofii "Inteligentna i niezawodna" nadal zwiększa ofertę usługową dla klientów. Nowy dział inżynierski oferuje europejską inżynieria z wielką propozycją cenową.

CEO MachinePoint, Cesar Rodríguez komentuje: "Od lat uczestniczymy w tym targu, a nasze doświadczenie było bardzo pozytywne w tym wydaniu, co pozwala nam spotkać się z naszymi klientami na całym świecie, a nasi partnerzy maszyn Niemcy to kluczowy kraj dla nas, ponieważ jest to świetny producent maszyn, dlatego lokalizacja tych targów jest strategiczna. Otrzymaliśmy w naszym stoisku licznych profesjonalistów z branży opakowań, napełniania, PET, żywności i napojów. dzięki renomie, którą zdobyliśmy przez te wszystkie lata jako profesjonalna i poważna firma oferując wysokiej jakości maszyny i usługi inżynierskie po bardzo atrakcyjnych cenach. Na najbliższe 2021 roku będziemy na pewno obecni na targach ".

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie