MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint uruchamia nową halę targów w Drinktec  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint modern stand at Drinktec 2017
  Firma MachinePoint Used Machinery, wiodąca firma zajmująca się kupnem i sprzedażą używanych maszyn oraz MachinePoint Engineering, dział grupy zajmującej się sprzedażą usług inżynierskich dla przemysłu spożywczego, z powodzeniem zakończyła tydzień na targach Drinktec 2017.

  Stojak zlokalizowany w hali A4, nr 412, powitał dziesiątki przedsiębiorców i kadry kierowniczej zainteresowanych ich usługami w zakresie zakupu używanych maszyn i usług inżynierskich.

  MachinePoint po raz kolejny koncentruje się na innowacjach i technologii, po jego pionierskich początkach, kiedy MachinePoint wprowadził w 1998 roku technologię internetową na rynek maszyn.

  Teraz MachinPoint projektuje nowoczesne stoisko na swoje targi. Bardziej interaktywne, z dużo większym obrazem i mniej tekstem.

  Stojak MachinePoint to przestrzeń, w której klienci nie tylko mogą spotkać się z zespołem, ale także zobaczyć maszyny, które są obecnie sprzedawane przez filmy i zdjęcia, przybliżając klientów do maszyn, które są obecnie na sprzedaż.

  Drinktec, światowe targi branży napojów i płynnych produktów spożywczych, skupia ponad 1600 wystawców na 150 000 metrów kwadratowych, aby zaprezentować nowe technologie w przemyśle. Znajduje się w Niemczech od 11 do 15 września, jest to jedno z najważniejszych targów tego sektora, a MachinePoint to musi, ponieważ jest to spotkanie z partnerami i klientami na całym świecie. W tym roku Drinktec odwiedziło 76 000 profesjonalistów z 170 krajów, głównie w obszarze produkcji i produkcji.

  Ponadto MachinePoint prezentuje swoje usługi inżynieryjne podczas targów. MachinePoint Engineering jest grupą MachinePoint, która dostarcza kompletne linie, procesy i zakłady przetwórstwa mleka, napojów i owoców i warzyw.

  Grupa MachinePoint w ramach filozofii "Inteligentna i niezawodna" nadal zwiększa ofertę usługową dla klientów. Nowy dział inżynierski oferuje europejską inżynieria z wielką propozycją cenową.

  CEO MachinePoint, Cesar Rodríguez komentuje: "Od lat uczestniczymy w tym targu, a nasze doświadczenie było bardzo pozytywne w tym wydaniu, co pozwala nam spotkać się z naszymi klientami na całym świecie, a nasi partnerzy maszyn Niemcy to kluczowy kraj dla nas, ponieważ jest to świetny producent maszyn, dlatego lokalizacja tych targów jest strategiczna. Otrzymaliśmy w naszym stoisku licznych profesjonalistów z branży opakowań, napełniania, PET, żywności i napojów. dzięki renomie, którą zdobyliśmy przez te wszystkie lata jako profesjonalna i poważna firma oferując wysokiej jakości maszyny i usługi inżynierskie po bardzo atrakcyjnych cenach. Na najbliższe 2021 roku będziemy na pewno obecni na targach ".


  Corporate video