MachinePoint, Drinktec'de yeni ticaret fuarı standını açtı


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint modern stand at Drinktec 2017
MachinePoint, ikinci el makine alım satımında lider firma olan MachineryPoint ve yiyecek içecek endüstrisi için mühendislik hizmetleri satan grup bölüm MachinePoint Engineering, Drinktec 2017 fuarında bir hafta başarıyla sonuçlandı.

Salon A4, numaralı 412 numaralı standta yer alan stand, kullanılmış makine ve mühendislik hizmetleri almak için hizmetlerine ilgi duyan düzinelerce işadamı ve yöneticisini memnuniyetle karşıladı.

MachinePoint bir kez daha inovasyon ve teknolojiye odaklanmaya devam ediyor ve MachinePoint'in 1998'de İnternet teknolojisini makine pazarına sunduğu öncülük eden başlangıçlarını izlemeye devam ediyor.

Şimdi MachinPoint fuarları için modern bir stand tasarlar. Daha etkileşimli, çok daha fazla imge ve daha az metin var.

MachinePoint'in standı, müşterilerin yalnızca ekibiyle buluşmalarını değil, şu anda satışa sunulan makineleri, videolar ve fotoğraflar vasıtasıyla görerek müşterileri şu anda satılık makinelere daha yakın hale getiren bir alandır.

İçecek ve sıvı gıda endüstrisi için küresel fuar olan Drinktec, sektörde yeni teknolojik gelişmeler sunmak için 150.000 metrekarede 1.600'den fazla katılımcı toplamıştır. 11-15 Eylül tarihleri ​​arasında Almanya'da bulunan Sektör, sektörün en önemli fuarlarından biridir ve MachinePoint için bir zorunluluktur çünkü dünya çapındaki ortakları ve müşterileri ile buluşma noktasıdır. Bu sene Drinktec 170 ülkeden 76.000 profesyonel tarafından, başta üretim ve üretim alanlarında ziyaret edildi.

Ayrıca, MachinePoint fuar süresince mühendislik servislerini sunar. MachinePoint Engineering, süt, içecek ve meyve ve sebzelerin işlenmesi için komple hatlar, süreçler ve bitkiler tedarik eden MachinePoint grubunun bir bölümüdür.

"Akıllı ve Güvenilir" felsefesi altında yer alan MachinePoint Grup, müşterilere sunduğu hizmet tekliflerini artırmaya devam ediyor. Yeni mühendislik bölümü, para kazanmak için çok değerli bir teklif sunan Avrupa mühendisliği sunmaktadır.

MachinePoint CEO'su Cesar Rodríguez, "Bu fuara uzun yıllar katılıyoruz ve tecrübemiz bu basımda çok olumluydu, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizle ve ortaklarımızın makineleri için bir buluşma noktası yapmamızı sağlıyor. büyük bir makine imalatçısı olduğu için Almanya bizim için anahtar ülke, bu fuarın stratejik konumu: Ambalaj, dolum, PET, gıda ve içecek endüstrilerinden çok sayıda profesyonelimizi bekliyoruz. Hizmetlerimiz başarılı Tüm bu yıllarda profesyonel ve ciddi bir şirket olarak kazandığımız itibar sayesinde, kullandığımız kaliteli makine ve mühendislik hizmetlerini çok ilginç fiyatlarla sunuyoruz ... Kesinlikle 2021'in bir sonraki baskısında olacağız. "

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde