MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Společnost MachinePoint uvádí na trh nové webové stránky pro své inženýrské služby


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Engineering nové webové stránky
Společnost MachinePoint Engineering přestavila své webové stránky www.machinepoint.com/foodtechnologies , její nový obraz je čerstvý a má příjemnější navigaci pro uživatele, udržování inovativní nabídky služeb MachinePoint.

Tato obnovená webová stránka s čistým a moderním designem prezentuje podnikatelům a manažerům, kteří rozšiřují své průmyslové zázemí, jak tým Team MachinePoint Engineering může doprovázet po celou dobu jejich trvání, od koncepce podnikání až po spuštění nových výrobních linek.

MachinePoint Engineering je divize společnosti MachinePoint Group, která poskytuje inženýrské služby mlékárenskému, nápojovému a potravinářskému průmyslu. Tým MachinePoint Engineering byl integrován do týmů klientů, aby podpořil transfer know-how a ponechal tak vysokou přidanou hodnotu v rámci týmů svých zákazníků. Zajišťují neutrální a bezúročné zájmy, když doporučují nejlepší technické řešení a optimální značky strojů pro každý projekt.

Nový web nabízí snadno přístupné informace s intuitivními nabídkami a optimalizovanou navigací pro mobilní telefony v souladu s větší mírou odhodlání společnosti MobilePoint v oblasti mobilních technologií. Interní IT oddělení společnosti MachinePoint provedlo nové vylepšení webových stránek.

Společnost MachinePoint je od svého založení od roku 1998, kdy byla průkopníkem, inovativní společností v průmyslovém odvětví, a to zavedením internetových technologií jako hlavního komunikačního a propagačního kanálu se zákazníky v oblasti plastů a nápojů. Společnost MachinePoint dnes zůstává v popředí využití nových technologií a investic, aby zajistila lepší komunikaci se zákazníky a potenciálními trhy; a technologií pro vytváření vysoce kvalifikovaných geo-delokalizovaných týmů. Společnost MachinePoint díky těmto investicím získala mezinárodní působnost na pěti kontinentech. Je schopen sestavit talentované multidisciplinární a multikulturní týmy, které mohou pracovat společně, i když jsou fyzicky odděleny. Zákazníci MachinePoint těží z blízkosti místní přítomnosti a přístupu k vysoce kvalifikovanému týmu, který má flexibilitu při zavádění správných profilů podle potřeb každého projektu. Investice do komunikačních technologií a technologií řízení projektů to umožnily, což umožnilo vysoce talentovaným jednotlivcům pracovat ve stejném projektu bez ohledu na jejich umístění. Společnost MachinePoint experimentuje a používá tyto technologie již více než deset let.

Služba MachinePoint však zachovává i tradiční komunikační kanály, jako je telefon a e-mail, a věří, že osobní kontakt se svými zákazníky je klíčem k úspěšnému obchodnímu vztahu.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás