W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

MachinePoint uruchamia nową stronę internetową dla swoich usług inżynieryjnych

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Nowa strona internetowa  MachinePoint Engineering
MachinePoint Engineering przebudował swoją stronę internetową, www.machinepoint.com/foodtechnologies, jego nowy wizerunek jest bardziej świeży i ma bardziej przyjemny nawigację dla użytkowników, nadążając za innowacyjną ofertą usług MachinePoint.

Ta odnowiona strona internetowa z czystym i nowoczesnym wzornictwem prezentuje przedsiębiorców i menedżerów, które są rozszerzenie ich obiektów przemysłowych, jak MachinePoint Engineering zespół może towarzyszyć im przez cały czas trwania projektu, od koncepcji biznesowej do uruchomienia nowych linii produkcyjnych.

MachinePoint Engineering jest oddziałem MachinePoint Group, który świadczy usługi inżynieryjne dla przemysłu mleczarskiego, napojów i spożywczego. MachinePoint Engineering zespół zintegrowany w ramach zespołów klienta do wspierania transferu know-how, pozostawiając wysoką wartość dodaną w zespołach swoich klientów. Zachowują neutralną i wolną od konfliktów interesów pozycję przy polecaniu najlepszych rozwiązań technicznych i optymalnych marek maszyn dla każdego projektu.

Nowa strona internetowa oferuje łatwo dostępne informacje z intuicyjnym menu i zoptymalizowaną nawigację dla telefonów komórkowych, zgodnie z większym zaangażowaniem MachinePoint w technologie mobilne. MachinePoint wewnętrzny dział IT MachinePoint przeprowadził nowe ulepszenia strony internetowej.

MachinePoint jest firmą innowacyjną w sektorze przemysłowym od momentu jej powstania w 1998 roku, kiedy to był pionierem, wprowadzając technologie internetowe jako główny kanał komunikacji i promocji z klientami w przemyśle tworzyw sztucznych i napojów. Dzisiaj MachinePoint pozostaje w czołówce nowych technologii wykorzystania i inwestycji, aby zapewnić lepszą komunikację z klientami i potencjalnych rynków, a technologie do tworzenia wysoko wykwalifikowanych geo-delokalizowanych zespołów. MachinePoint osiągnął międzynarodową obecność na pięciu kontynentach dzięki tym inwestycjom. Jest w stanie skomponować utalentowane multidyscyplinarne i wielokulturowe zespoły, które mogą pracować razem, nawet jeśli są one fizycznie oddzielnie. Klienci MachinePoint korzystać zarówno z bliskości obecności lokalnej i dostęp do wysoko wykwalifikowanego zespołu, który ma elastyczność, aby wprowadzić odpowiednie profile w zależności od potrzeb każdego projektu. Inwestycje w komunikację i technologie zarządzania projektami umożliwiły to możliwe, umożliwiając wysoko utalentowanym osobom pracować w tym samym projekcie, niezależnie od ich lokalizacji. MachinePoint eksperymentuje i wykorzystuje te technologie od ponad dekady.

Niemniej jednak, MachinePoint będzie utrzymać, jak również bardziej tradycyjnych kanałów komunikacji, takich jak telefon i e-mail i wierzy, że osobisty kontakt z klientami jest kluczem do udanej relacji biznesowych.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie