MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, mühendislik hizmetleri için yeni web sitesini başlattı


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Mühendisliği yeni web sitesi
MachinePoint Engineering web sitesini yeniden düzenledi, www.machinepoint.com/foodtechnologies , yeni resmi daha taze ve daha hoş MachinePoint'in yenilikçi hizmet sunumunu takip ederek kullanıcılar için gezinebilirlik.

Temiz ve modern bir tasarıma sahip olan bu yenilenen web sitesi, endüstriyel tesislerini genişleten girişimcileri ve yöneticileri, MachinePoint Mühendislik ekibinin, iş geliştirme aşamasından yeni üretim hatlarının başlamasına kadar, projelerinin tüm süresi boyunca onlara nasıl eşlik edebileceğini göstermektedir.

MachinePoint Engineering, MachinePoint Group'un süt, içecek ve gıda sektörlerine mühendislik hizmetleri veren bölümüdür. MachinePoint Mühendislik ekibi, müşteri ekipleri içinde know-how transferini tercih ederek müşterilerinin ekiplerine yüksek katma değer sağlayarak entegre oldu. Her proje için en iyi teknik çözümü ve en uygun makine markalarını tavsiye ederken tarafsız ve çıkar çatışmasız bir tutum sergilerler.

Yeni web sitesi, sezgisel menülerle ve MachinePoint'in mobil teknolojilere daha fazla bağlılığıyla uyumlu olarak mobil cihazlar için optimize edilmiş navigasyon ile kolayca erişilebilir bilgiler sunuyor. MachinePoint'in dahili BT departmanı, yeni web sitesi iyileştirmelerini gerçekleştirdi.

MachinePoint, 1998 yılında, plastik ve içecek endüstrilerinde müşterileriyle birlikte internet iletişim teknolojilerini bir ana iletişim ve tanıtım kanalı olarak sunmanın öncüsü olduğu 1998 yılından bu yana sanayi sektöründe yenilikçi bir şirket olmuştur. Bugün MachinePoint, müşteriler ve potansiyel pazarlar ile daha iyi iletişim sağlamak için yeni teknolojilerin kullanımı ve yatırımının ön saflarındadır; ve son derece nitelikli coğrafi olarak belirlenmiş ekipler oluşturmak için teknolojiler. MachinePoint, bu yatırımlar sayesinde beş kıtada uluslararası bir varlığa ulaştı. Fiziksel olarak ayrı olsalar bile birlikte çalışabilecek yetenekli çok disiplinli ve çok kültürlü takımlar oluşturabilir. MachinePoint müşterileri, yerel mevcudiyetin yakınlığından ve her bir projenin ihtiyaçlarına göre doğru profilleri sunma esnekliğine sahip olan yüksek nitelikli bir ekipten faydalanır. İletişim ve proje yönetimi teknolojilerine yapılan yatırımlar bunu mümkün kılarak yüksek yetenekli bireylerin bulundukları yerden bağımsız olarak aynı projede çalışabilmelerini mümkün kılmıştır. MachinePoint, bu teknolojileri on yıldan fazla bir süredir deniyor ve kullanıyor.

Bununla birlikte, MachinePoint telefon ve e-posta gibi daha geleneksel iletişim kanallarını da koruyacak ve müşterileri ile kişisel iletişimin başarılı bir iş ilişkisinin anahtarı olduğuna inanmaktadır.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde