MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint a Plasgrom SA de CV uzavřené dohody slouží pro mexický trh plastů a nápojových  This is not an official translate. Original version here

  Koupit použitou technologii a použité stroje pro potraviny a nápoje za výhodné ceny v Mexiku
  Vedoucí použitých strojů a Plasgrom MachinePoint Použité stroje a zařízení SA de CV, mexická společnost zabývající se uspokojování potřeb výrobců v plastikářském průmyslu v Mexiku, v blízkosti obchod, který představuje Plasgrom MachinePoint Použité stroje v Mexiku a poradí a místní zákazníky v nákupu a prodeji zařízení používané především pro odvětví nápojů.

  MachinePoint Použité stroje a zařízení, je dceřinou společností skupiny určené k obchodování MachinePoint kvalitních použitých strojů pro průmysl plastů a nápojového průmyslu. Skupina sídlí ve Španělsku a v posledních deseti letech, mezinárodní expanze vedla k již pobočky na všech kontinentech. Stroje a přístroje používané převážně evropského původu, je velká poptávka v Latinské Americe, Asii a Africe. To je pro tento důvod, že kanceláře byly otevřeny na strategických místech, aby lépe odpovídaly místním poptávky.

  Současně skupina MachinePoint před dvěma lety zahájil novou řadu investičních celků pro potravinářský průmysl, prostřednictvím své dceřiné společnosti Technologies MachinePoint Food. Nabídka je unikátní, protože nabízí řešení a kompletní linky na zpracování a zemědělsko-potravinářském nápoje, s možností, včetně zařízení používaných v jednom. To znamená, že pro mnoho firem kombinaci jedinečných hodnot. Schopnost zkombinovat to nejlepší z evropských technologických procesů používaných strojů z nejlepších značek za atraktivní cenu.

  David Felix, Plasgrom zakladatel, měl možnost pracovat jako ředitel Cincinnati Milacron v Mexiku, stejně jako automobilový manažer Husky IMS. V poslední době působil jako generální ředitel Plastec. Plasgrom kanceláře jsou strategicky umístěny ve městě Queretaro, které mohou efektivně sloužit Midwest, a také možnost snadno se zbytkem republiky Mexiko.

  Cesar Rodriguez, generální ředitel společnosti MachinePoint říká: "mexický trh od našeho vzniku je strategický trh pro MachinePoint podle objemu prodeje. Nyní více než kdy jindy místní přítomnost skrze MachinePoint Plasgrom je důležité, aby byli blíže našim zákazníkům a rozšířit nabídku našich služeb, aby jim inženýrských služeb a místních samospráv a stejně jako celků a linek. "

  "Nákup použitých strojů je stále složitý proces, pro které je důležité mít seriózní firma pro zajištění kvality služeb a bezpečnosti provozu. MachinePoint Použité stroje a zařízení v mnoha letech jsme na trhu a naši zákazníci nás podpořit "

  David Felix Troche, Plasgrom zakladatel říká: "S více než 18 let slouží mexický trh se otevírá plastu pro mě Plasgrom do nové fáze, se kterou mám v úmyslu uvádět na trh jedinečné portfolio služeb s vysokou hodnotou. Dodávky použitých strojů MachinePoint je nesmírně zajímavé jak pro vážnost společnosti, jako je zajištění přístupu k největší flotilu stroje a přístroje na evropském trhu. Kromě dodávek zařízení a procesů, prostřednictvím své dceřiné společnosti Technologies MachinePoint Jídlo je unikátní a velmi zajímavé pro mexický trh, rostoucí poptávka v oblasti technologie a strojů na výrobu potravin a nápojů za příznivé ceny. "

  Obě společnosti se zúčastní příštího ročníku Plastimagen, Mexiko. MachinePoint veletrhu, ve kterém jste se již zúčastnili v minulých letech.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00
  www.machinepoint.com  Firemní video