MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery wchodzi na rynek meksykański  This is not an official translate. Original version here

  Kupuj używaną maszynę i maszyny używane w przemyśle spożywczym i napojów po korzystnych cenach w Meksyku
  Lider używanych maszyn i Plasgrom MachinePoint Używanych Maszyn SA de CV, meksykański firmą zajmującą się zaspokajanie potrzeb producentów w przemyśle tworzyw sztucznych w Meksyku, w pobliżu porozumienie, które reprezentują Plasgrom MachinePoint Maszyny używane w Meksyku i doradzą i do lokalnych klientów w zakup i sprzedaż maszyn stosowanych przede wszystkim w sektorze napojów.

  MachinePoint Maszyny używane, jest spółką zależną grupy dedykowane do obrotu MachinePoint jakości maszyn dla przemysłu tworzyw sztucznych i produkcji napojów. Grupa ma siedzibę w Hiszpanii, a w ostatniej dekadzie, ekspansja międzynarodowa doprowadziła do już biur na wszystkich kontynentach. Maszyny używane głównie pochodzenia europejskiego, ma duże zapotrzebowanie w Ameryce Łacińskiej, Azji i Afryki. To z tego powodu, że biura zostały otwarte w strategicznych miejscach, aby lepiej sprostać lokalnego popytu.

  Jednocześnie Grupa MachinePoint dwa lata temu wprowadziła nową gamę kompletnych obiektów dla przemysłu spożywczego, poprzez spółkę zależną MachinePoint Technologii Spożywczych. Oferta jest wyjątkowa, ponieważ oferuje rozwiązania i kompletnych linii do przetwarzania i rolno-spożywczych napojów, z możliwością w tym maszyny używane w tym samym. To stawia zasięgiem wielu firm połączenie unikalnych wartości. Będąc w stanie połączyć najlepszych europejskich procesów technologicznych używanych maszyn z najlepszych marek w atrakcyjnych cenach.

  David Felix, założyciel Plasgrom, miał okazję pracować jako dyrektor Cincinnati Milacron w Meksyku, jak i samochodowych menedżer Husky IMS. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Plastec. Biura Plasgrom strategicznie zlokalizowany w mieście Queretaro, które mogą skutecznie służyć Midwest, a także być w stanie szybko przejść z resztą Republiki Meksyku.

  Cesar Rodriguez, dyrektor generalny MachinePoint mówi: "meksykańskiego rynku od naszego powstania jest strategicznym rynkiem dla MachinePoint przez wielkość sprzedaży. Teraz bardziej niż kiedykolwiek obecność na lokalnym poprzez MachinePoint Plasgrom jest ważne, aby być bliżej naszych klientów i rozszerzyć ofertę usług do nich z usług inżynieryjnych i zespołów lokalnych, jak również kompletnych zakładów i linii. "

  "Zakup używanych maszyn pozostaje złożony proces, dla których ważne jest, aby mieć renomowanej firmy, aby zapewnić jakość usług i bezpieczeństwo operacji. MachinePoint Maszyny używane w wielu lat jesteśmy na rynku i naszych klientów wspierają nas "

  David Felix Troche, założyciel Plasgrom mówi: "Z ponad 18 lat w służbie meksykański rynek otwiera tworzyw sztucznych dla mnie Plasgrom nowy etap, z którym mam zamiar wprowadzić na rynek, oferując usługi wysokiej wartości. Dostawy zużytych MachinePoint maszyn jest niezwykle interesujące zarówno dla powagi firmy, takie jak dostęp do największej floty maszyn stosowanych na rynku europejskim. Oprócz zaopatrzenia roślin i procesów poprzez swoją spółkę zależną MachinePoint Technologii Spożywczych jest unikalny i bardzo ciekawy dla meksykańskiego rynku rosnącym popytem na technologii i maszyn dla przetwórstwa żywności i napojów w dobrej cenie. "

  Obie firmy będą uczestniczyć w następnych targach Plastimagen, Meksyk. MachinePoint Fair, w którym uczestniczyli już w poprzednich latach.

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00
  www.machinepoint.com  Corporate video