MachinePoint do dalszego wejścia na rynek meksykański dzięki współpracy z Plasgrom SA

- Aktualności
Kupuj używaną maszynę i maszyny używane w przemyśle spożywczym i napojów po korzystnych cenach w Meksyku
Lider używanych maszyn i Plasgrom MachinePoint Used Machinery SA de CV, meksykańska firma zajmująca się zaspokajaniem potrzeb producentów w branży tworzyw sztucznych w Meksyku, zamyka umowę, która reprezentuje Plasgrom MachinePoint Used Machinery w Meksyku i doradzi lokalnym nabywcom w zakup i sprzedaż maszyn wykorzystywanych głównie w sektorze napojów.

MachinePoint Used Machinery, jest spółką zależną Grupy zajmującą się sprzedażą maszyn używanych MachinePoint jakości dla przemysłu tworzyw sztucznych i napojów. Główna siedziba grupy znajduje się w Hiszpanii, a w ostatniej dekadzie ekspansja międzynarodowa doprowadziła do tego, że mają już biura na wszystkich kontynentach. Maszyny używane głównie w Europie mają duże zapotrzebowanie w Ameryce Łacińskiej, Azji i Afryce. Z tego powodu biura zostały otwarte w strategicznych miejscach, aby lepiej odpowiadać lokalnym potrzebom.

Jednocześnie Grupa MachinePoint dwa lata temu wprowadziła na rynek nową gamę kompletnych instalacji dla przemysłu spożywczego, poprzez swoją spółkę zależną MachinePoint Food Technologies. Oferta jest wyjątkowa, ponieważ oferuje rozwiązania i kompletne linie do przetwarzania i napojów agro-spożywczych, z możliwością włączenia maszyn używanych w tym samym. Dzięki temu wiele firm zyskuje połączenie unikalnej wartości. Możliwość łączenia najlepszych europejskich procesów technologicznych wykorzystywała maszyny najlepszych marek w atrakcyjnej cenie.

David Felix, założyciel Plasgrom, miał okazję pracować jako dyrektor Cincinnati Milacron w Meksyku, a także kierownik ds. Motoryzacji w firmie Husky IMS. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora generalnego Plastec. Biura Plasgrom są strategicznie zlokalizowane w mieście Querétaro, które może efektywnie obsługiwać Środkowy Zachód, a także być w stanie łatwo przemieszczać się wraz z resztą Republiki Meksykańskiej.

Cesar Rodriguez, dyrektor generalny MachinePoint, mówi: "Rynek meksykański od początku istnienia był strategicznym rynkiem dla MachinePoint pod względem wielkości sprzedaży, a teraz bardziej niż kiedykolwiek obecność na rynku poprzez MachinePoint Plasgrom jest ważna, aby być bliżej naszych klientów i poszerzać naszą ofertę. zakres usług dla nich z usług inżynieryjnych i lokalnych zgromadzeń, a także kompletne zakłady i linie. "

"Zakup używanych maszyn pozostaje złożonym procesem, dla którego ważne jest posiadanie renomowanej firmy, która zapewni jakość i bezpieczeństwo operacji. MachinePoint Used Machinery Od wielu lat jesteśmy na rynku, a nasi klienci wspierają nas"

David Felix Troche, założyciel Plasgromu mówi: "Z ponad 18-letnim doświadczeniem na rynku meksykańskim otwiera się dla mnie Plasgrom Plastic, nowy etap, z którym zamierzam wprowadzić na rynek unikalny portfel wysokiej jakości usług.
Dostawy używanych maszyn MachinePoint są niezwykle interesujące zarówno dla powagi firmy, jak zapewnienie dostępu do największej floty maszyn używanych na rynku europejskim, poza tym, że dostawa zakładów i procesów przez swoją spółkę zależną MachinePoint Food Technologies jest wyjątkowa i bardzo interesująca dla rynku meksykańskiego jako rosnące zapotrzebowanie dla technologii i maszyn do żywności i napojów po dobrych cenach. "

Obie firmy będą uczestniczyć w kolejnych targach Plastimagen w Meksyku. Targi MachinePoint, w których uczestniczyłeś już w poprzednich latach.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
www.machinepoint.com

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie