MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint ve Plasgrom SA de CV plastik ve içecek için Meksika pazarına hizmet bir anlaşma kapalı


This is not an official translate. Original version here

Meksika'da iyi fiyatlarla yiyecek ve içecek için ikinci el makine ve ikinci el makine satın alın.
Kullanılan makine ve Plasgrom MachinePoint lideri Makine SA de CV, Meksika plastik sektöründe üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir Meksikalı şirket, Ikinci Plasgrom MachinePoint temsil eden bir anlaşma Meksika Makinaları yakın ve tavsiyelerde bulunacak ve içecek sektörü için öncelikle kullanılan makine alım satım yerel alıcılara.

MachinePoint Makinaları, plastik endüstrisi ve içecek sanayi için işlem MachinePoint kaliteli ikinci el makine adanmış Grup Kuruluşudur. Grubun merkezi İspanya'da bulunan ve son on yılda, uluslararası genişleme zaten tüm kıtalarda ofisleri var yol açmıştır. Esas olarak Avrupa kökenli kullanılan makine, Latin Amerika, Asya ve Afrika'da büyük bir talep var. Bu ofisler daha yakından yerel talebi karşılamak için stratejik yerlerde açılmış bu nedenle içindir.

Aynı zamanda Grup MachinePoint iki yıl önce iştiraki MachinePoint Gıda Teknolojileri sayesinde gıda endüstrisi için komple tesisler yeni bir dizi başlattı. Aynı kullanılan makineler dahil imkanı ile, çözüm ve işleme ve tarım-gıda içecek için komple hatları sağladığı için teklif benzersizdir. Bu birçok şirket benzersiz bir değer kombinasyonu ulaşamayacağı koyar. Cazip bir fiyata en iyi marka makine kullanılan Avrupa teknoloji süreçlerinin en iyi birleştirmek için güçlü olmak.

David Felix Plasgrom kurucusu, Meksika gibi Husky IMS otomotiv yöneticisi Cincinnati Milacron yöneticisi olarak çalışma fırsatı oldu. Son zamanlarda Genel Müdürü PLASTEC olarak görev yaptı. Plasgrom ofisleri stratejik verimli Midwest hizmet ve Meksika Cumhuriyeti geri kalanı ile kolayca taşımak mümkün olabilir Queretaro şehrinde, bulunmaktadır.

Cesar Rodriguez, MachinePoint CEO'su, "Meksika pazar başlangıçtan bu yana satış hacmi MachinePoint için stratejik bir pazar olmuştur. MachinePoint Plasgrom yoluyla Artık her zamankinden daha yerel bir varlığı müşterilerimize daha yakın ve mühendislik hizmetleri ve yerel meclisleri yanı sıra komple tesisler ve hatları ile hizmet yelpazemizi genişletmek olmak önemlidir. "

"Ikinci el makine alım işlemi hizmet kalitesini ve güvenliğini sağlamak için saygın bir şirket olması önemli olduğu karmaşık bir süreç olmaya devam etmektedir. "MachinePoint biz piyasada birçok yıllarda Makinaları ve müşterilerimizin bize destek

Bana değeri yüksek hizmet benzersiz bir portföyü pazara sunmayı planladığınız ile yeni bir aşamaya Plasgrom için Meksika pazarında hizmet veren 18 yıldır plastik açılır ile David Felix Troche, Plasgrom kurucusu "diyor. Ikinci el makine MachinePoint temini gibi Avrupa pazarında kullanılan makinelerin büyük filo erişim sağlamak gibi, her iki şirketin ciddiyeti için son derece ilginçtir. Iştiraki MachinePoint Gıda Teknolojileri ile bitki ve süreçlerin tedarik teknoloji ve gıda ve iyi fiyatlarla içecek makineleri için artan bir talep olarak Meksika pazarı için benzersiz ve çok ilginç yanı sıra. "

Her iki şirket bir sonraki fuar Plastimagen, Meksika katılacak. MachinePoint Fuarı içinde zaten daha önceki yıllarda katıldı.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
www.machinepoint.com

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde