MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint opět přítomen na Brau Beviale 2018


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint v Brau Beviale 2018

MachinePoint se vrátil ještě jednou Brau Beviale v Nuremeberg, 13. až 15. listopadu 2018, aby podporovaly nejlepší použité stroje v současné době k prodeji na trhu, jakož i její inženýrské služby.

V případě, 3 Area Manažeři MachinePoint a ředitelů MachinePoint nápoje Divison a MachinePoint inženýrství se zúčastnilo zákazníkům nepřetržitě po dobu 3 rušných dnů.

Martin Smith, ředitel MachinePoint Beverages poznamenal: „Brau Beviale je důležitý veletrh pro náš tým. Jeho umístění v Německu, která je jedním z našich hlavních trzích pro pátrání po dobrém použitém zařízení na prodej je ideální. V tomto vydání jsme zaznamenali značný nárůst zákazníků pocházející ze zemí východní Evropy a Ruska.

V posledních několika letech byl zaznamenán fantastické prodeje nových strojů a zvýšení výrobní zakázky v celé nápojový průmysl, a to znamenalo nedostatek použitých strojů na trhu. Použitá technika je obecně drahé a neatraktivní. Domníváme se, že tato
situace se pomalu mění a očekávají více použité vybavení vstoupit na trh v nadcházejících měsících. Také s chlazením ekonomika některé firmy se potýkají s nadměrnou kapacitu. Vedli jsme rozhovory na Brau Beviale s různými důležitými procesory teď vážně uvažuje o uvolnění některé z jejich přebytečné zařízení a MachinePoint je velmi dobré předpoklady, které jim pomohou nalézt potenciální zahraniční kupce.

MachinePoint i nadále určuje standardy pro bezpečných použitých strojů transakcí. To z nás dělá preferovaným partnerem pro firmy, které chtějí řešit skutečně profesionální dodavatel s nápoji a plastu zařízení na použitém trhu.“

MachinePoint se účastní Brau Beviale v průběhu posledních několika vydáních a považuje ho za jeden pro nejvýznamnějších investičních statků výstav pro nápojový průmysl. Letos přilákal více než 40.000 návštěvníků a některé 1000 vystavovatelů představí nejnovější technologie a řešení pro toto odvětví.

Díky kombinaci webu, mailu, sociálních sítí a veletržní propagace MachinePoint tým zachytil několik zajímavých projektů v průběhu show. MachinePoint má celosvětovou přítomnost a specializuje se v prodeji intercountry strojů. Většina z podnikání se provádí virtuálně a MachinePoint tým, kupující a prodávající nemají mnoho příležitostí se setkat se tak
veletrhy jako Brau Beviale jsou ideální jako místo setkání. A protože většina MachinePoint použitých strojů k prodeji se nachází v Evropě umístění veletrhu je skvělý základ pro ty zákazníky, kteří chtějí spojit svou cestu na veletrh s použitými inspekce strojního zařízení.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás