MachinePoint po raz kolejny obecny na Brau Beviale 2018

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint w Brau Beviale 2018

MachinePoint powrócił po raz kolejny do Brau Beviale w Nuremebergu, 13-15 listopada 2018, w celu promowania najlepszych używanych maszyn obecnie na sprzedaż na rynku, a także jego usług inżynieryjnych.

Na imprezie, 3 kierowników obszaru MachinePoint MachinePoint i dyrektorzy MachinePoint Beverage Divison i MachinePoint Engineering uczestniczyli klienci non-stop w ciągu 3 pracowitych dni.

Martin Smith, dyrektor MachinePoint Napoje MachinePoint skomentował: "Brau Beviale to ważne targi dla naszego zespołu. Jego lokalizacja w Niemczech, które jest jednym z naszych głównych rynków dla poszukiwania dobrego sprzętu używanego do sprzedaży czyni go idealnym. W tej edycji, zauważyliśmy znaczny wzrost liczby klientów pochodzących z krajów Europy Wschodniej i Rosji.

Ostatnie kilka lat przyniosło fantastyczną sprzedaż nowych maszyn i wzrost zamówień produkcyjnych w przemyśle napojów, co oznaczało niedobór używanych maszyn na rynku. Używany sprzęt na sprzedaż jest na ogół drogie i nieatrakcyjne. Uważamy, że sytuacja ta powoli się zmienia i oczekujemy więcej używanych urządzeń, aby wejść na rynek w najbliższych miesiącach. Również z chłodzenia gospodarki niektóre firmy stoją w obliczu nadmiaru mocy produkcyjnych. Odbyliśmy rozmowy w Brau Beviale z różnymi ważnymi procesorami teraz poważnie rozważa wydanie niektórych z ich nadwyżek sprzętu, a MachinePoint jest bardzo dobrze przygotowany, aby pomóc im znaleźć potencjalnych międzynarodowych nabywców.

MachinePoint nadal ustanawia standardy dla bezpiecznych i bezpiecznych transakcji używanych maszyn. To czyni nas preferowanym partnerem dla firm poszukujących prawdziwie profesjonalnego dostawcy napojów i sprzętu z tworzyw sztucznych na rynku używanego".

MachinePoint uczestniczyła w Brau Beviale w ciągu ostatnich kilku edycji i uważa, że jest to jeden z najważniejszych wystaw dóbr kapitałowych dla przemysłu napojów. W tym roku przyciągnęła ponad 40.000 zwiedzających i około 1000 wystawców prezentujących najnowsze technologie i rozwiązania dla sektora.

Dzięki połączeniu sieci internetowej, poczty, sieci społecznych i promocji targowej MachinePoint zespół MachinePoint uchwycił kilka ciekawych projektów podczas targów. MachinePoint jest obecny na całym świecie i specjalizuje się w sprzedaży maszyn międzynarodowych. Większość działalności jest prowadzona wirtualnie i zespół MachinePoint, kupujący i sprzedający nie mają wielu szans na spotkanie tak targi jak Brau Beviale są idealne jako punkt spotkań. I jak większość MachinePoint używane maszyny na sprzedaż znajduje się w Europie lokalizacja targów stanowi doskonałą bazę dla tych klientów, którzy chcą połączyć swoją podróż na targi z kontroli używanych maszyn.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie