Brau Beviale 2018'de MachinePoint kez daha mevcut


This is not an official translate. Original version here

Brau Beviale 2018 şirketinde MachinePoint

MachinePoint şu anda piyasada satılan ve aynı zamanda mühendislik hizmetleri en iyi şekilde kullanılan makineleri tanıtmak için Kasım 2018 15'ine kadar Nuremeberg 13'üncü Brau Beviale bir kez daha döndü.

etkinlikte, 3 Alan MachinePoint yöneticileri ve MachinePoint İçecek Şubesi'ne ve MachinePoint Mühendisliği Yönetim 3 meşgul gün içinde müşterilerin durmadan katıldı.

Martin Smith, MachinePoint İçecek Müdürü Brau Beviale ekibimiz için önemli bir fuar olduğunu”yorumunu yaptı. satılık iyi kullanılan ekipman için arama için ana pazarlarından biri olan Almanya'da Konumu mükemmel hale getirir. Bu sayıda, biz Doğu Avrupa ülkeleri ve Rusya'dan gelen müşterilerden önemli bir artış olduğunu fark ettik.

Son birkaç yıl fantastik yeni makine satışlarını görülen ve içecek sanayi genelinde üretim siparişleri arttı ve bu pazarda kullanılan makinelerin kıtlığı anlamına gelmiştir gelmiştir. İkinci el ekipman genellikle pahalı ve çirkin olmuştur. Bu durumun yavaş yavaş değişiyor ve gelecek aylarda pazarına girmek için daha çok
kullanılan ekipman beklediklerini hissediyorum. Ayrıca ekonomi soğutma ile bazı şirketler kapasite fazlası karşı karşıya. Şimdi ciddiye onların artı bazı ekipman bırakmadan dikkate çeşitli önemli işlemciler ile Brau Beviale de konuşmaları düzenlenen ve MachinePoint çok iyi onları potansiyel uluslararası alıcılar bulmak için yerleştirilir.

MachinePoint güvenli kullanılmış makine işlemleri için standartları belirlemeye devam ediyor. Bu bize kullanılan piyasada gerçekten profesyonel içecekler ve plastik ekipman tedarikçisi ile anlaşma isteyen şirketler için tercih edilen bir ortağı yapmaktadır.”

MachinePoint son birkaç sürümleri üzerinde Brau Beviale katılan ve içecek endüstrisi için en önemli sermaye malları sergiler için biri olarak görmektedir edilmiştir. Bu yıl 40.000 ziyaretçi ve sektör için en son teknolojileri ve çözümleri vitrine bazı 1000 katılımcı çekti.

web, posta, sosyal ağlar ve fuar tanıtım MachinePoint ekibi bir kombinasyonu sayesinde gösterisi sırasında birkaç ilginç projeler çekti. MachinePoint dünya çapında bir varlığı vardır ve ülkeler arası makine satış uzmanlaşmıştır. iş çoğu neredeyse gerçekleştirilir ve MachinePoint ekibi, alıcı ve satıcı böylece
Brau Beviale gibi fuarlar buluşma noktası olarak mükemmeldir buluşmak için birçok şans yok. MachinePoint çoğu satışı Avrupa'da bulunan yönelik makine kullanıldığı gibi Ve fuar yeri Kullanılmış makine denetimler ile fuara kendi gezi birleştirmek isteyen müşteriler için mükemmel bir temel sağlar.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde