MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint otevírá nové pobočky v Africe a Latinské Americe


This is not an official translate. Original version here

Použitá transakce s kvalitní výbavou v Keni a Africe
MachinePoint ,největší Použité stroje a zařízení obchodník pro plasty a nápoje průmyslu , oznámila otevření nových obchodních kanceláří v Africe a Latinské Americe .

Nové pobočky jsou umístěny v Keni a Jižní Africe , stejně jako v Argentině , Peru a Kolumbií , že toto rozšíření jen další krok vpřed do stabilního růstu společnosti .

MachinePoint pečlivě vybírá každý trh přístupu a v tomto případě jeskupina pevně věří v další růst příležitostí v těchto regionech v důsledku zvýšené poptávky trhu pro použité kvalitních strojů tam .

Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint řekl: " Jsme přesvědčeni, ževysoká kvalita použitých strojů má zaručený vstup na tyto trhy . Top značkové stroje mohou vyrábět vysoce kvalitní výrobky , které by mohly konkurovat na mezinárodních trzích ¨ . Kromě toho , že by mohl pomoci zemím, jako je Keňa nebo Peru v jejich domácím a mezinárodním růstu a exportu . "
" Také tam jepotřeba na těchto trzích , pro ty společnosti, které chtějí prodávat své vysoce kvalitní použité vybavení , prodat prostřednictvím odborné společnosti, MachinePoint , který zaručuje vybavení transakce jsou řízeny s péčí a důvěrně , kterou si zaslouží . "

V současné době MachinePoint se důvěřivě prodejní automaty ve více než 80 zemích po celém světě , a ačkoliskupina se sídlem ve Španělsku , už to má rozprostíral přítomnost v Evropě , Asii a Americe .

Co se týče struktury skupiny samotné , MachinePoint nabízí přístup k vysoce kvalitní použité zařízení prostřednictvím své dceřiné společnosti MachinePoint Použité stroje a zařízení , a přes MachinePoint technologie potravin nabízí nápoje a potravinářský průmysl kompletní rostlinných řešení s možností integrace použitých strojů ve svých projektech . Nakonec MachinePoint Finance pomáhá svým klientům tím, že jim nabízí upravené a přizpůsobené řešení financování .

MachinePoint Media Oddělení
Gema Alvarez
E-mail : galvarez@machinepoint.com
Tel : + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás