MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint otevírá nové pobočky v Africe a Latinské Americe  This is not an official translate. Original version here

  Použitá transakce s kvalitní výbavou v Keni a Africe
  MachinePoint ,největší Použité stroje a zařízení obchodník pro plasty a nápoje průmyslu , oznámila otevření nových obchodních kanceláří v Africe a Latinské Americe .

  Nové pobočky jsou umístěny v Keni a Jižní Africe , stejně jako v Argentině , Peru a Kolumbií , že toto rozšíření jen další krok vpřed do stabilního růstu společnosti .

  MachinePoint pečlivě vybírá každý trh přístupu a v tomto případě jeskupina pevně věří v další růst příležitostí v těchto regionech v důsledku zvýšené poptávky trhu pro použité kvalitních strojů tam .

  Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint řekl: " Jsme přesvědčeni, ževysoká kvalita použitých strojů má zaručený vstup na tyto trhy . Top značkové stroje mohou vyrábět vysoce kvalitní výrobky , které by mohly konkurovat na mezinárodních trzích ¨ . Kromě toho , že by mohl pomoci zemím, jako je Keňa nebo Peru v jejich domácím a mezinárodním růstu a exportu . "
  " Také tam jepotřeba na těchto trzích , pro ty společnosti, které chtějí prodávat své vysoce kvalitní použité vybavení , prodat prostřednictvím odborné společnosti, MachinePoint , který zaručuje vybavení transakce jsou řízeny s péčí a důvěrně , kterou si zaslouží . "

  V současné době MachinePoint se důvěřivě prodejní automaty ve více než 80 zemích po celém světě , a ačkoliskupina se sídlem ve Španělsku , už to má rozprostíral přítomnost v Evropě , Asii a Americe .

  Co se týče struktury skupiny samotné , MachinePoint nabízí přístup k vysoce kvalitní použité zařízení prostřednictvím své dceřiné společnosti MachinePoint Použité stroje a zařízení , a přes MachinePoint technologie potravin nabízí nápoje a potravinářský průmysl kompletní rostlinných řešení s možností integrace použitých strojů ve svých projektech . Nakonec MachinePoint Finance pomáhá svým klientům tím, že jim nabízí upravené a přizpůsobené řešení financování .

  MachinePoint Media Oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail : galvarez@machinepoint.com
  Tel : + 34 983 54 99 00

  Firemní video