MachinePoint Used Machinery na rynku w Afryce i Ameryce

- Aktualności
Dobrej jakości sprzętowe transakcje w Kenii i Afryce
MachinePoint ,największy pośrednik w sprzedaży używanych maszyny dla przemysłu tworzyw sztucznych i napoi , ogłosił otwarcie nowych biur handlowych w Afryce i Ameryce Łacińskiej .

Nowe oddziały znajdują się w Kenii i RPA , a także w Argentynie , Peru i Kolumbii , jest to rozszerzenie tylko kolejnym krokiem do stałego rozwoju firmy .

MachinePoint starannie dobiera każdy rynek , aby uzyskać dostęp i w tym przypadku ,grupa mocno wierzy w ciągła możliwości rozwoju w tych regionach ze względu na zwiększone zapotrzebowanie rynku na używane dobrych maszyn tam jakości.

Pan Cesar Rodriguez - CEO MachinePoint powiedział: " Wierzymy, że wysokiej jakości maszyn ma zagwarantowane wejście do tych rynków . Markowe maszyny mogą produkować wysokiej jakości produkty , które mogą konkurować na rynkach międzynarodowych ¨ . Ponadto, można pomóc krajom jak Kenia czy Peru w ich rozwoju i eksporcie krajowym i międzynarodowym . "
"Ponadto istnieje potrzeba na tych rynkach , dla tych firm, które chcą sprzedawać swoje wysokiej jakości używane sprzęty , aby sprzedawać je za pośrednictwem profesjonalnej firmy , jak MachinePoint. "

Obecnie MachinePoint sprzedaje maszyn w ponad 80 krajach na całym świecie i choć grupa ma swoją siedzibę w Hiszpanii , jest obecnaw Europie , Azji i Ameryce .

Jeśli chodzi o samą strukturę grupy , MachinePoint oferuje dostęp do wysokiej jakości używanego sprzętu poprzez spółkę zależną MachinePoint używanych maszyn i przez MachinePoint Food Technologies oferująca maszyny produkujące napoje i jedzenie. Wreszcie MachinePoint Finanse pomaga swoim klientom , oferując im dostosowane i zindywidualizowane rozwiązania finansowe.

MachinePoint Zakład Mediów
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel : + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie