MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, Afrika ve Latin Amerika'da yeni şubeler açıyor


Kenya ve Afrika'da ikinci el kaliteli ekipman işlemleri
Plastik ve içecek endüstrileri için en büyük İkinci Makine tedarikçisi olan MachinePoint, Afrika ve Latin Amerika'daki yeni ticari ofislerin açılışını duyurdu.

Yeni şubeler Arjantin, Peru ve Kolombiya'nın yanı sıra Kenya ve Güney Afrika'da bulunuyor ve bu genişleme şirketin istikrarlı büyümesine bir adım daha ilerliyor.

MachinePoint, erişmek için her pazarı dikkatle seçer ve bu durumda grup, ikinci el kaliteli makineler için pazar talebinin artması nedeniyle bu bölgelerdeki sürekli büyüme fırsatlarına inanır.
MachinePoint CEO'su Cesar Rodriguez, "İkinci el yüksek kaliteli makinelerin bu pazarlara girişi garanti altına alındığına inanıyoruz. Üstün markalı makineler uluslararası pazarlarda rekabet edebilecek yüksek kaliteli ürünler üretebilir. Dahası, bu, Kenya veya Peru gibi ülkelerde yerli ve yabancı gelişme ve ihracatta yardımcı olabilir. "
"Ayrıca, bu piyasalarda, yüksek kaliteli ekipmanlarını satmaya, bunları MachinePoint gibi profesyonel bir şirketle satmaya istekli olan ve bütün sürecin güvenli ve uygun şekilde yönetildiğini garanti eden bir bakış açısına ihtiyaç var" dedi.

Şu anda MachinePoint, dünya çapında 80'den fazla ülkede makineleri güvenilir bir şekilde satıyor ve grubun merkezi İspanya olmasına rağmen Avrupa, Asya ve Amerika'da da varlığını sürdürüyor.

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta : galvarez@machinepoint.com
Tel : + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde