MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint otevírá pobočku v Turecku


This is not an official translate. Original version here

21/09/2010

MachinePoint, největší strojní obchodník Evropská Používané, i nadále se svými mezinárodními expanzních plánech a otevře novou prodejní kancelář v Istanbulu v Turecku. Jejich mezinárodní expanze plány začala před dvěma lety s otevřením obchodních zastoupení v severní Africe a Indii.

MachinePoint má dlouhou historii v oblasti mezinárodního obchodu se stroji. Mají prodal použité stroje do více než 80 různých zemí ke spokojenosti obou kupujících a předchozích majitelů strojů. Se sídlem ve Španělsku, mají v dnešní době přítomnost v vyzrálých trzích západní Evropy spolu s rychle zrání trhy jako východní Evropy, Ruska, Indie, severní Africe a Turecku nyní stejně.

MachinePoint podařilo profesionalizaci použité stroje trhu zaručit služby a bezpečnost obou kupujících a prodávajících. V tradičním roztříštěném trhu, plné drobných podnikatelů, MachinePoint vybudoval organizaci více než 40 osob, které se věnují obchodování použitých strojů.

Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint říká: "Turecký trh se ukázal být velmi důležitým trhem pro naši organizaci Turecka je místem setkávání kontinentů a hraje důležitou roli v regionu Eurasie To má mnoho zvláštností.. jako trh, to je důvod, proč má zdejší přítomnost nám pomůže sloužit turecké klientům lépe.

V MachinePoint zabýváme hlavně použitých strojů z evropských značek, protože mantain vysoké zůstatkové hodnoty což z nich dělá zajímavé pro mezinárodní obchodování.
Turecko má velmi silný plastikářský průmysl a upandcoming nápojový průmysl. Turkish plastové a nápojový průmysl je docela mladý a můžete najít nedávný vývoj a design uplatňované v mnoha firem. MachinePoint může pomoci turecké společnosti prodat své použité vybavení do zahraničí, udržet své technologické znalosti od místních konkurentů.
Turečtí výrobci oceňují evropskou technologii držet krok s standardy kvality výroby produktu. Pro ty, kteří s úspornějším rozpočtům je možný přístup k evropskému technologií prostřednictvím nákupu ojetého stroje.

Viděli jsme velký nárůst v podnikání pocházející z Turecka od roku 2007. Naše podnikání v tomto roce je o 30% vyšší než ve stejném období loňského roku v Turecku. A tendence je pokračovat tímto způsobem, jak jsme právě začali přistupovat k tomuto trhu, a máme velké plány pro něj.

Naši klienti oceňují naše profesionalita a zajištěná tak, že jim dává do činění s renomovanou společností, pokud jde o jejich použitých strojů potřebám. Na konci dne, nový nebo ojetý, investice do strojů jsou součástí firemní strategie a konkurenční výhodu. Z tohoto důvodu a informace POSOUZENÍ musí být odpovídajícím způsobem léčit ". MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás