MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint otevírá pobočku v Turecku  This is not an official translate. Original version here

  21/09/2010

  MachinePoint, největší strojní obchodník Evropská Používané, i nadále se svými mezinárodními expanzních plánech a otevře novou prodejní kancelář v Istanbulu v Turecku. Jejich mezinárodní expanze plány začala před dvěma lety s otevřením obchodních zastoupení v severní Africe a Indii.

  MachinePoint má dlouhou historii v oblasti mezinárodního obchodu se stroji. Mají prodal použité stroje do více než 80 různých zemí ke spokojenosti obou kupujících a předchozích majitelů strojů. Se sídlem ve Španělsku, mají v dnešní době přítomnost v vyzrálých trzích západní Evropy spolu s rychle zrání trhy jako východní Evropy, Ruska, Indie, severní Africe a Turecku nyní stejně.

  MachinePoint podařilo profesionalizaci použité stroje trhu zaručit služby a bezpečnost obou kupujících a prodávajících. V tradičním roztříštěném trhu, plné drobných podnikatelů, MachinePoint vybudoval organizaci více než 40 osob, které se věnují obchodování použitých strojů.

  Pan Cesar Rodriguez - generální ředitel MachinePoint říká: "Turecký trh se ukázal být velmi důležitým trhem pro naši organizaci Turecka je místem setkávání kontinentů a hraje důležitou roli v regionu Eurasie To má mnoho zvláštností.. jako trh, to je důvod, proč má zdejší přítomnost nám pomůže sloužit turecké klientům lépe.

  V MachinePoint zabýváme hlavně použitých strojů z evropských značek, protože mantain vysoké zůstatkové hodnoty což z nich dělá zajímavé pro mezinárodní obchodování.
  Turecko má velmi silný plastikářský průmysl a upandcoming nápojový průmysl. Turkish plastové a nápojový průmysl je docela mladý a můžete najít nedávný vývoj a design uplatňované v mnoha firem. MachinePoint může pomoci turecké společnosti prodat své použité vybavení do zahraničí, udržet své technologické znalosti od místních konkurentů.
  Turečtí výrobci oceňují evropskou technologii držet krok s standardy kvality výroby produktu. Pro ty, kteří s úspornějším rozpočtům je možný přístup k evropskému technologií prostřednictvím nákupu ojetého stroje.

  Viděli jsme velký nárůst v podnikání pocházející z Turecka od roku 2007. Naše podnikání v tomto roce je o 30% vyšší než ve stejném období loňského roku v Turecku. A tendence je pokračovat tímto způsobem, jak jsme právě začali přistupovat k tomuto trhu, a máme velké plány pro něj.

  Naši klienti oceňují naše profesionalita a zajištěná tak, že jim dává do činění s renomovanou společností, pokud jde o jejich použitých strojů potřebám. Na konci dne, nový nebo ojetý, investice do strojů jsou součástí firemní strategie a konkurenční výhodu. Z tohoto důvodu a informace POSOUZENÍ musí být odpovídajícím způsobem léčit ".

   MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Firemní video