MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery otwiera biuro handlowe w Turcji  This is not an official translate. Original version here


  MachinePoint, największa europejska Używane Maszyny przedsiębiorca, kontynuuje swoje plany ekspansji międzynarodowych i otwiera nowe biuro sprzedaży w Stambule w Turcji. Ich plany ekspansji międzynarodowej rozpoczął się dwa lata temu wraz z otwarciem biura sprzedaży w Afryce Północnej i Indiach.
  MachinePoint ma długą tradycję w handlu międzynarodowym maszynowym. Oni sprzedają używane maszyny do ponad 80 różnych krajów, ku zadowoleniu obu kupujących i poprzednich właścicieli maszyn. Z siedzibą w Hiszpanii, mają w dzisiejszych czasach obecność na dojrzałych rynkach Europy Zachodniej wraz z szybkiego dojrzewania rynki takie jak w Europie Wschodniej, Rosji, Indiach, Afryce Północnej i Turcji teraz również.

  MachinePoint udało się profesjonalizacji rynku maszyn używanych, aby zapewnić obsługę i bezpieczeństwo zarówno dla kupujących jak i sprzedających. W tradycyjnym rozdrobnionym rynku, pełen drobnych przedsiębiorców, MachinePoint zbudował organizację dedykowanych do obrotu używanych maszyn ponad 40 osób.

  Pan Cesar Rodriguez - CEO MachinePoint mówi: "Rynek turecki okazał się być bardzo ważnym rynkiem dla naszej organizacji Turcja jest miejscem spotkań z kontynentów i odgrywa ważną rolę w regionie Eurazji Ma wiele osobliwości.. jako rynek, dlatego mając lokalna obecność pomoże nam służyć klientom tureckiej lepiej.

  Na MachinePoint Zajmujemy się przede wszystkim używane maszyny z europejskich marek, gdyż mantain wysokie wartości rezydualnych co czyni je interesującym dla międzynarodowego handlu.

  Turcja ma bardzo silny przemysł tworzyw sztucznych i upandcoming przemysł napojów. Turkish plastikowe i napojów branże są bardzo młody i można znaleźć najnowsze zmiany i wzór stosowany w wielu firmach. MachinePoint może pomóc firmom turecki sprzedać swój używany sprzęt za granicą, utrzymując swoją wiedzę technologiczną z dala od lokalnych konkurentów.

  Tureccy producenci doceniają europejskich technologii, aby nadążyć z normami jakości produkcji produktów. Dla tych z napiętych budżetów dostęp do technologii Europejskiej jest możliwe poprzez zakup używanej maszyny.

  Widzieliśmy wielki wzrost biznesu pochodzących z Turcji od 2007 roku naszej działalności w tym roku jest o 30% wyższa niż w tym samym czasie w ubiegłym roku w Turcji. A tendencja jest nadal w ten sposób, jak już zaczął zbliżać ten rynek, a my mamy wielkie plany dla niego.

  Nasi klienci doceniają nasz profesjonalizm i bezpieczeństwo, które daje im do czynienia z renomowanej firmy, jeśli chodzi o ich potrzebach używanych maszyn. Pod koniec dnia, używane lub nowe inwestycje maszyny są częścią strategii firmy i przewagi konkurencyjnej. Z tego powodu i informacji OCENY musi być odpowiednio traktowane. "

   MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Corporate video