MachinePoint Used Machinery otwiera biuro handlowe w Turcji

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint, największa europejska Używane Maszyny przedsiębiorca, kontynuuje swoje plany ekspansji międzynarodowych i otwiera nowe biuro sprzedaży w Stambule w Turcji. Ich plany ekspansji międzynarodowej rozpoczął się dwa lata temu wraz z otwarciem biura sprzedaży w Afryce Północnej i Indiach.
MachinePoint ma długą tradycję w handlu międzynarodowym maszynowym. Oni sprzedają używane maszyny do ponad 80 różnych krajów, ku zadowoleniu obu kupujących i poprzednich właścicieli maszyn. Z siedzibą w Hiszpanii, mają w dzisiejszych czasach obecność na dojrzałych rynkach Europy Zachodniej wraz z szybkiego dojrzewania rynki takie jak w Europie Wschodniej, Rosji, Indiach, Afryce Północnej i Turcji teraz również.

MachinePoint udało się profesjonalizacji rynku maszyn używanych, aby zapewnić obsługę i bezpieczeństwo zarówno dla kupujących jak i sprzedających. W tradycyjnym rozdrobnionym rynku, pełen drobnych przedsiębiorców, MachinePoint zbudował organizację dedykowanych do obrotu używanych maszyn ponad 40 osób.

Pan Cesar Rodriguez - CEO MachinePoint mówi: "Rynek turecki okazał się być bardzo ważnym rynkiem dla naszej organizacji Turcja jest miejscem spotkań z kontynentów i odgrywa ważną rolę w regionie Eurazji Ma wiele osobliwości.. jako rynek, dlatego mając lokalna obecność pomoże nam służyć klientom tureckiej lepiej.

Na MachinePoint Zajmujemy się przede wszystkim używane maszyny z europejskich marek, gdyż mantain wysokie wartości rezydualnych co czyni je interesującym dla międzynarodowego handlu.

Turcja ma bardzo silny przemysł tworzyw sztucznych i upandcoming przemysł napojów. Turkish plastikowe i napojów branże są bardzo młody i można znaleźć najnowsze zmiany i wzór stosowany w wielu firmach. MachinePoint może pomóc firmom turecki sprzedać swój używany sprzęt za granicą, utrzymując swoją wiedzę technologiczną z dala od lokalnych konkurentów.

Tureccy producenci doceniają europejskich technologii, aby nadążyć z normami jakości produkcji produktów. Dla tych z napiętych budżetów dostęp do technologii Europejskiej jest możliwe poprzez zakup używanej maszyny.

Widzieliśmy wielki wzrost biznesu pochodzących z Turcji od 2007 roku naszej działalności w tym roku jest o 30% wyższa niż w tym samym czasie w ubiegłym roku w Turcji. A tendencja jest nadal w ten sposób, jak już zaczął zbliżać ten rynek, a my mamy wielkie plany dla niego.

Nasi klienci doceniają nasz profesjonalizm i bezpieczeństwo, które daje im do czynienia z renomowanej firmy, jeśli chodzi o ich potrzebach używanych maszyn. Pod koniec dnia, używane lub nowe inwestycje maszyny są częścią strategii firmy i przewagi konkurencyjnej. Z tego powodu i informacji OCENY musi być odpowiednio traktowane. " MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie