MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Türkiye'de Satış Ofisi açar  This is not an official translate. Original version here


  MachinePoint, Avrupa'nın en büyük Kullanılmış makine tüccar, uluslararası genişleme planları ile devam eder ve İstanbul'da yeni bir satış ofisi açtı. Onların uluslararası genişleme planları Kuzey Afrika ve Hindistan'da satış ofisleri açılması ile iki yıl önce başladı.

  MachinePoint uluslararası makine ticareti uzun bir geçmişi vardır. Onlar alıcı ve önceki makine sahipleri hem de tatmin edecek 80'den fazla farklı ülkeye kullanılan makineler sattık. İspanya merkezli, onlar hızla yanı sıra Doğu Avrupa, Rusya, Hindistan, Kuzey Afrika ve şimdi Türkiye gibi pazarlar olgunlaşma ile birlikte Batı Avrupa doymuş pazarlarda günümüzde varlığı var.

  MachinePoint alıcı ve satıcı hem de hizmet ve güvenliğini garanti için kullanılan makine pazarı profesyonelleştirmek başarmıştır. küçük girişimcilerin dolu bir geleneksel parçalanmış piyasasında, MachinePoint kullanılan makine ticareti adanmış 40 kişinin üzerinde bir organizasyon inşa etti.

  Sayın Cesar Rodriguez - MachinePoint CEO'su Türk pazarı bizim organizasyon için çok önemli bir pazar olduğunu kanıtlamıştır "diyor Türkiye'nin kıtanın buluşma noktası ve Avrasya bölgesinde önemli bir rol oynar Bu özelliklerinden bir yeri vardır.. bir pazar olarak, bu sahip yerel varlığı bize daha iyi Türk müşterilerine hizmet yardımcı olacaktır nedeni budur.
  uluslararası ticaret için onları ilginç hale yüksek kalıntı değerleri mantain olarak MachinePoint anda ağırlıklı olarak, Avrupa markaların kullanılan makine ile anlaşma.

  Türkiye çok güçlü bir plastik endüstrisi ve upandcoming içecek sektörüne sahiptir. Türk Plastik ve içecek endüstrisi oldukça genç ve şirketler bir sürü uygulanan son gelişmeler ve tasarım bulabilirsiniz. MachinePoint uzakta yerel rakipleri kendi teknoloji bilgisini tutarak, Türk şirketleri yurt dışında kullanılan ekipman satmak yardımcı olabilir.

  Türk üreticilerin ürün üretiminin kalite standartlarına uydurmak için Avrupa teknolojisini teşekkür ederiz. sıkı bütçeler olanlar için Avrupa teknolojiye erişimi kullanılan makine satın alma yoluyla mümkündür.

  Biz bu yıl 2007 Bizim iş bu yana Türkiye'den gelen iş büyük bir artış Türkiye'de geçen yıl aynı zamanda% 30 daha yüksek olduğu gördük. Ve eğilim biz sadece bu pazara yaklaşmaya başlamıştır olarak, bu şekilde devam etmek olduğunu ve bunun için büyük planları var.

  Müşterilerimiz profesionalism ve onların kullanılan makine ihtiyaçlarına gelince onları saygın bir şirket ile ilgili veren güvenlik için teşekkür ederiz. Yeni veya kullanılmış günün sonunda, makine yatırımları bir şirket stratejisi ve rekabet avantajı parçasıdır. Bu nedenle bilgi ve değerlendirilmesi için "buna göre tedavi edilmelidir.

   MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00

  Tanıtım Filmi