MachinePoint Türkiye'de Satış Ofisi açar


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint, Avrupa'nın en büyük Kullanılmış makine tüccar, uluslararası genişleme planları ile devam eder ve İstanbul'da yeni bir satış ofisi açtı. Onların uluslararası genişleme planları Kuzey Afrika ve Hindistan'da satış ofisleri açılması ile iki yıl önce başladı.

MachinePoint uluslararası makine ticareti uzun bir geçmişi vardır. Onlar alıcı ve önceki makine sahipleri hem de tatmin edecek 80'den fazla farklı ülkeye kullanılan makineler sattık. İspanya merkezli, onlar hızla yanı sıra Doğu Avrupa, Rusya, Hindistan, Kuzey Afrika ve şimdi Türkiye gibi pazarlar olgunlaşma ile birlikte Batı Avrupa doymuş pazarlarda günümüzde varlığı var.

MachinePoint alıcı ve satıcı hem de hizmet ve güvenliğini garanti için kullanılan makine pazarı profesyonelleştirmek başarmıştır. küçük girişimcilerin dolu bir geleneksel parçalanmış piyasasında, MachinePoint kullanılan makine ticareti adanmış 40 kişinin üzerinde bir organizasyon inşa etti.

Sayın Cesar Rodriguez - MachinePoint CEO'su Türk pazarı bizim organizasyon için çok önemli bir pazar olduğunu kanıtlamıştır "diyor Türkiye'nin kıtanın buluşma noktası ve Avrasya bölgesinde önemli bir rol oynar Bu özelliklerinden bir yeri vardır.. bir pazar olarak, bu sahip yerel varlığı bize daha iyi Türk müşterilerine hizmet yardımcı olacaktır nedeni budur.
uluslararası ticaret için onları ilginç hale yüksek kalıntı değerleri mantain olarak MachinePoint anda ağırlıklı olarak, Avrupa markaların kullanılan makine ile anlaşma.

Türkiye çok güçlü bir plastik endüstrisi ve upandcoming içecek sektörüne sahiptir. Türk Plastik ve içecek endüstrisi oldukça genç ve şirketler bir sürü uygulanan son gelişmeler ve tasarım bulabilirsiniz. MachinePoint uzakta yerel rakipleri kendi teknoloji bilgisini tutarak, Türk şirketleri yurt dışında kullanılan ekipman satmak yardımcı olabilir.

Türk üreticilerin ürün üretiminin kalite standartlarına uydurmak için Avrupa teknolojisini teşekkür ederiz. sıkı bütçeler olanlar için Avrupa teknolojiye erişimi kullanılan makine satın alma yoluyla mümkündür.

Biz bu yıl 2007 Bizim iş bu yana Türkiye'den gelen iş büyük bir artış Türkiye'de geçen yıl aynı zamanda% 30 daha yüksek olduğu gördük. Ve eğilim biz sadece bu pazara yaklaşmaya başlamıştır olarak, bu şekilde devam etmek olduğunu ve bunun için büyük planları var.

Müşterilerimiz profesionalism ve onların kullanılan makine ihtiyaçlarına gelince onları saygın bir şirket ile ilgili veren güvenlik için teşekkür ederiz. Yeni veya kullanılmış günün sonunda, makine yatırımları bir şirket stratejisi ve rekabet avantajı parçasıdır. Bu nedenle bilgi ve değerlendirilmesi için "buna göre tedavi edilmelidir. MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde