MachinePoint jako wystawca na kolejnej edycji Drinktec

- Targi
Maszyny używane Drinktec

Drinktec jest uznawany na całym świecie za wiodące targi dla branży napojów i płynnej żywności. Jest to miejsce spotkań, w którym profesjonaliści z branży spotykają się, aby odkryć najnowsze innowacje i trendy prezentowane przez producentów. Na ponad 150 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zostaną zaprezentowane rozwiązania dla każdego sektora, od produkcji, surowców i logistyki po napełnianie, pakowanie i marketing.

Po 5 latach ponownie odbędzie się w formacie on-site, a w porównaniu z poprzednimi edycjami spodziewamy się wzrostu liczby wystawców. Jego ostatnia edycja, w 2017 roku, była godna uwagi ze względu na znaczną międzynarodową reprezentację zarówno wystawców, jak i uczestników, wśród których dominował profil osób decyzyjnych z firm.

Targi odbędą się w dniach od 12 do 16 września w Centrum Kongresowym w Monachium w Niemczech. Godziny otwarcia dla zwiedzających to od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do czwartku i od 09:00 do 17:00 w piątek. Już teraz można zakupić bilet online; cena różni się w zależności od liczby dni wizyty oraz tego, czy rejestracja odbywa się online czy osobiście na targach.

Na platformie Drinktec znajduje się system, który znacznie ułatwia planowanie wizyty na targach. Poznanie wystawiających się firm, zlokalizowanie ich w przestrzeni i kontakt z nimi to jedne z głównych zalet.  Ponadto Niemcy są znanym na całym świecie producentem maszyn, co sprawia, że targi są strategiczną lokalizacją. Przez lata staliśmy się głównym punktem odniesienia w zakupie i sprzedaży używanych maszyn do produkcji napojów gazowanych, napojów bezalkoholowych, soków, wody, płynnej żywności i produktów mlecznych; pakowane w szkło, puszki lub butelki PET. Wśród całej naszej oferty maszyn, można skonsultować się z nami na temat kompletnych linii do butelkowania wody, lub konkretnych maszyn, takich jak wtryskarka do preform, rozdmuchiwanie butelek PET, maszyny do napełniania napojów gazowanych lub niegazowanych, a także używane urządzenia do produktów mlecznych ...itp. znanych marek, takich jak: HUSKY, KRONES, SACMI, KHS, SIDEL, NISSEI, TETRAPAK, SIG COMBIBLOCK, SIPA, AOKI...

Odwiedź zespół MachinePoint na stoisku 506 w hali A6. Możesz skontaktować się z nimi wcześniej poprzez ten formularz, aby zaplanować spotkanie i uzyskać porady na temat marek i modeli odpowiednich dla projektów zakupu i sprzedaży używanych maszyn.

MachinePoint Drinktec
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie