MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Doporučení MachinePoint pro přípravu úspěšného K 2019


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint bude opět vystavovat na K 2019. Představíme naše použité strojní, inženýrské a poradenské služby tomuto odvětví.

Letos tým K nabízí nové nástroje, které návštěvníkům a vystavovatelům pomohou maximalizovat jejich veletrhy a cestovní výdaje.
Zde jsou některá doporučení. Tým veletrhů veletrhu MachinePoint dává návštěvníkům K návštěvníky, aby mohli co nejlépe využít návštěvu tohoto veletrhu.

1 Kupte si lístek online

Ceny vstupenek jsou při nákupu online mnohem levnější. 1 den K-lístek online platí za 49 EUR oproti 75 EUR, pokud si je koupíte na veletrhu.
Vyhnete se také frontám a plýtvání časem, pokud si zakoupíte vstupenky online.
Toto jsou v současné době ceny vstupenek na K 2019, věnujte prosím pozornost a cenovému rozdílu mezi online a on-the-door vstupenkami:

Jak si koupit jízdenku na K 2019?
K lístky K jsou personalizovány, to znamená, že se nejprve musíte zaregistrovat a uvést své úplné kontaktní údaje a poté postoupit do prodejny vstupenek. Vstupenku si můžete zakoupit pouze po registraci.
Vezměte prosím na vědomí, že v případě osobních vstupenek budete požádáni o vyplnění celého svého jména. Každá vstupenka bude obsahovat vaše jméno. Jméno nebudete moci později změnit.
Ze své registrace si můžete zakoupit více vstupenek, ale pokud jsou pro různé osoby, každá z nich se bude muset zaregistrovat jednotlivě, aby mohla uplatnit zakoupenou vstupenku se svým jménem. K vyžaduje, aby se každý návštěvník zaregistroval samostatně, aby mu dal lístek. Všechny vstupenky jsou personalizované, anonymní vstupenky pro K show neexistují.
Pokud vám byl zaslán poukaz na bezplatnou vstupenku, musíte se také zaregistrovat, abyste mohli uplatnit poukázku a získat bezplatnou vstupenku.


Za vstupenky si můžete platit Visa, Mastercard, American Express, Paypal a Sofort. Concardis je servisním partnerem K tradeshow pro online platby.
Můžete vidět oficiální informace o cenách K 2019 zde: https://shop.messe-duesseldorf.de/cgi-bin/bms_visit/lib/pub/tt.cgi/Prices.html?oid=17507&lang=2&ticket=g_u_e_s_t

2 WiFi zdarma
Letos bude díky Arburgu zdarma WIFI pro všechny návštěvníky K. Arburg propaguje bezplatné WIFI ve všech veletržních halách. Musíte pouze vybrat WIFI „arburgXworld“ a zadat kód online letenky.

3 Veřejná doprava je zdarma se vstupenkou K 2019
K 2019 se koná v rušném německém městě Düsseldorf. Veřejná doprava je v Německu oblíbená a obvykle funguje perfektně a je přesná. Veřejná doprava je nejlepším způsobem přístupu k pořadu K, pokud máte přístup ke stanici poblíž vašeho hotelu.
S vaší vstupenkou K 2019 můžete cestovat do Düsseldorfského veletržního centra a zpět zdarma na trasách Rheinbahn, Rýn-Ruhr Regionální dopravní síť (VRR, 2. třída, vlaky bez dalších poplatků v jízdné zóně D), jakož i na Rýn- Trasy Sieg Regional Transport Network (VRS, 2. třída, vlaky bez dodatečných poplatků).4 Definujte své cíle při návštěvě K 2019
Co plánujete na návštěvě tohoto veletrhu? Hledáte nové poskytovatele? Chcete se seznámit s určitými technologiemi nebo novými výrobky či stroji? Chcete provést průzkum trhu nebo použít K 2019 pro účely školení svých zaměstnanců? Chystáte se tam potkat určité lidi a blízké podnikání?
Jasné definování vašich cílů před odchodem určí, koho potkáte a v jaké prioritě.
Veletrhy typu K jsou však také inspirativní a otevírají se oči, vyhrazení trochu času na procházku bez cíle může pomoci posílit vaše nápady a kreativitu.

5 Naplánujte si své návštěvy dopředu a využijte co nejvíce svého času na K 2019
K 2019 je obrovský veletrh s více než 3200 vystavovateli rozmístěnými v 16 halách. Pokud chcete maximalizovat svůj čas, je velmi vhodné připravit to, co chcete vidět dopředu. Jinak riskujete ztrátu množství informací a vystavovatelů. Nyní, když jste definovali své cíle, je důležité vybrat, které společnosti navštívíte. Buďte realističtí s množstvím z nich, které chcete navštívit, podle času, který budete na veletrhu.


Web K nabízí různé nástroje pro plánování vašich návštěv během K:
Matchmaking
Tento nástroj umožňuje naplánovat až 50 schůzek s návštěvníky nebo vystavovateli. Jedná se o úžasný nástroj, protože můžete uspořádat schůzky s oběma vystavovateli, ale také s návštěvníky, kteří se zaregistrovali, což vám dává obrovské příležitosti pro síť.
Díky předem dohodnutým schůzkám zajistíte účast na rušných stáncích. Pokud vystavovatelům předem řeknete, jaké jsou vaše potřeby, mohou se připravit na osobní setkání s vámi během veletrhu.
Do programu Matchmaking můžete vstoupit z vašeho počítače pomocí následujícího odkazu: https://matchmaking.grip.events/k2019matchmaking/app/home
Nebo si můžete stáhnout jeho aplikaci hledáním K matchmaking na svém mobilu.
K tomuto nástroji máte přístup pouze poté, co jste si zaregistrovali a zakoupili vstupenku K pomocí stejného přihlašovacího jména a hesla.

MyOrganizer
Pomocí tohoto nástroje můžete vytvořit seznam vystavovatelů, které chcete navštívit, naplánovat své trasy podél podlahy K a přidat ke každému vystavovateli osobní poznámky. To vám nedovolí kontaktovat s jinými návštěvníky, jako je Matchmaking, a ani vám to nedovolí uspořádat schůzky k určitému datu a času. To je užitečné zejména pro vystavovatele do užšího výběru a jejich umístění. Pamatujte, že K je obrovský a chůze z jednoho místa na druhou stranu výstavy může vyžadovat spoustu času a úsilí. Plánování trasy je důležité, abyste využili svůj čas!

K tomuto nástroji můžete přistupovat pouze poté, co jste si zakoupili vstupenku do K pro stejné přihlášení a heslo.
Zde můžete zadat organizátora My K

K app
K vyvinul tuto aplikaci, takže můžete mít všechny své vystavovatele v užším výběru ve svém mobilu i offline. Je k dispozici pouze v angličtině a němčině.
K přístupu do aplikace musíte být také zaregistrováni a koupili si lístek K.
Aplikaci si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu a poskytne vám následující informace:
Veletržní výběr
Hledání vystavovatelů a produktů
Databáze událostí
Veletrhy a novinky vystavovatelů
Interaktivní mapa haly
Bookmarking vystavovatelů a produktů
Informace o veletrhu
Je k dispozici zde
6 Nechte se inspirovat, proškolte si nejnovější trendy a technologie
Během veletrhu K se také můžete zúčastnit širokého spektra diskusí, projevů, prezentací a událostí o aktuálních aktuálních tématech v plastikářském průmyslu.
Níže naleznete jejich seznam:

K Speciální výstava v hale 6 C40
Speciální výstava je ústřední fórum umístěné v hale 6 / C40, jehož cílem je sdílet informace a nápady zaměřené na inovace polymerů a průmyslu, zachování zdrojů, digitalizaci, obnovitelné energie a udržitelnost. Zúčastní se různá skupina odborníků z vědy, průmyslu a politiky.
Sedm dnů pořadu je uspořádáno kolem 7 různých témat:
Středa, 16. října: Plasty utvářejí budoucnost
Čtvrtek 17. října: Plasty pro udržitelný rozvoj
Pátek, 18. října: Digitalizace a plastikářský průmysl 4.0
Sobota 19. října: Plasty mezi oběhovou ekonomikou a mořským odpadem
Neděle 20. října: Mládež a vzdělávání
Pondělí 21. října: Funkčnost I (materiály, procesy, design): výroba aditiv, lehká konstrukce, mobilita
Úterý, 22. října: Funkčnost II (materiály, procesy, design): nové materiály, přísady, bioplasty
Chcete-li získat úplný program, navštivte: https://www.plasticsshapethefuture.de/en/programme/

Areál vědy v hale 7
Univerzity a další vzdělávací a výzkumné instituce představí svůj nejnovější výzkum v plastikářském a gumárenském průmyslu.
Materiálové a designové inovace ve společnosti K
Zaměřená na průmyslové designéry byla vytvořena speciální sekce na webové stránce K, která zveřejňuje rozhovory a informace týkající se tohoto tématu. Najdete ji zde
Můžete se také připojit k prohlídkám s průvodcem Chrisem Lefterim. Chris je renomovaný autor a odborník na design materiálů. Bude vás provázet prostřednictvím vystavovatelů pro nové materiály, procesy a technologie, o nichž věří, že budou definovat budoucí trendy. Prohlídka trvá 90 minut, začíná v 10:30 v neděli 20. října a pondělí 21. října, je omezeno na 20 osob, k přihlášení se můžete kontaktovat zde: david@chrislefteri.com.

Bioplastika Business Breakfasts v Kongresovém centru na výstavišti Messe Düsseldorf (CCD Ost)
Časopis Bioplastics bude hostit obchodní snídaně Bioplastics od 8:00 do 12:30 v následujících termínech:
17.10 .: Bioplasty v balení
18.10 .: PLA, inovativní bioplast
19.10 .: Bioplasty v trvanlivých aplikacích
20.10 .: PHA, příležitosti a výzvy
Celý program naleznete zde

7 Pokračujte po veletrhu

Vydělávejte všechny kontakty a průzkumy, které jste provedli během veletrhu, vytvořením zprávy a porovnáním s původními cíli. Pokud se váš tým také účastní veletrhu, je důležité, abyste je také požádali o cíle a zprávy veletrhu.
Veletrhy jsou velkou investicí nejen pro vystavovatele, ale také pro návštěvníky. Měření návratnosti investic na návštěvách veletrhu vám pomůže v budoucnu lépe plánovat.
Hodně štěstí a spoustu úspěchů pro K 2019!
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás