Zalecenia MachinePoint w celu przygotowania owocnych wizyt na targach K 2019

- Targi
MachinePoint po raz kolejny wystawi się na targach K 2019. Będziemy prezentować używane maszyny, usługi inżynieryjne i konsultingowe dla branży.

W tym roku zespół K oferuje nowe narzędzia, które pomogą odwiedzającym i wystawcom zmaksymalizować koszty targów i podróży.

Oto kilka zaleceń, które zespół MachinePoint pragnie przekazać odwiedzającym, aby mogli jak najlepiej wykorzystać wizytę na tegorocznych targach K 2019.

1 Kup Twój bilet online

Ceny biletów są znacznie tańsze przy zakupie online niż na miejscu. 1-dniowy bilet K-online kosztuje 49 euro w porównaniu do 75 euro na miejscu w dniu targów.

Unikniesz także kolejek i marnowania czasu, jeśli kupisz bilety online.

Poniżej prezentujemy obecne ceny biletów na K 2019. Proszę zwrócić uwagę na różnice w cenie między biletami online i biletami zakupionymi na miejscu: Jak kupić bilet na K 2019?
Bilety na targi K są spersonalizowane, co oznacza, że najpierw musisz się zarejestrować i podać pełne dane kontaktowe, a następnie przejść do sklepu z biletami. Dopiero po rejestracji możesz zakupić bilet.

Należy pamiętać, że w przypadku spersonalizowanych biletów zostaniesz poproszony o wypełnienie pełnego imienia i nazwiska. Każdy bilet będzie opatrzony Twoim nazwiskiem. Nie będziesz mógł później dokonać zmian.

Podczas rejestracji możesz kupić wiele biletów, ale jeśli są one dla różnych osób, każda z nich będzie musiała zarejestrować się osobno, aby móc zrealizować bilet, który dla nich kupiłeś, podając ich imię i nazwisko. K wymaga, aby każdy odwiedzający rejestrował się indywidualnie. Wszystkie bilety są spersonalizowane, anonimowe bilety nie istnieją na tegoroczne targi K.

Jeśli otrzymałeś kupon na bezpłatny bilet, musisz się również zarejestrować, aby móc zrealizować kupon i otrzymać bezpłatny bilet.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na platformie K 2019 i kupić bilet lub zrealizować bezpłatny bilet.

Za bilety można zapłacić kartami Visa, Mastercard, American Express, Paypal i Sofort. Concardis jest partnerem serwisowym K 2019 w zakresie dokonywania płatności online.

Oficjalne informacje o cenach K 2019 możesz zobaczyć tutaj: https://shop.messe-duesseldorf.de/cgi-bin/bms_visit/lib/pub/tt.cgi/Prices.html?oid=17507&lang=2&ticket=g_u_e_s_t

2 Darmowe Wifi

W tym roku dzięki firmie Arburg będzie dostępna bezpłatna sieć WIFI dla wszystkich odwiedzających K. Arburg promuje bezpłatną sieć WIFI we wszystkich halach targowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać WIFI „arburgXworld” i wprowadzić swój kod biletu online.

3 Transport publiczny jest darmowy z wejściówką na K 2019

K 2019 odbywa się w ruchliwym niemieckim mieście Düsseldorf. Transport publiczny jest popularny w Niemczech i zwykle działa idealnie i jest punktualny. Transport publiczny jest najlepszym sposobem na dojazd na miejsce targów K 2019, jeśli masz dostęp do przystanku w pobliżu hotelu.

Z biletem wstępu na K 2019 możesz bezpłatnie podróżować do centrum targowego w Düsseldorfie na trasach Rheinbahn, trasach Regionalnej Sieci Transportu Ren-Ruhr (VRR, 2. klasa, pociągi bez dodatkowych opłat w strefie taryfowej D), a także na Renie- Trasy Sieg Regional Transport Network (VRS, 2. klasa, pociągi bez dodatkowych opłat).

Kliknij tutaj, aby zobaczyć na mapie Google lokalizację targów.

Zobacz mapę transportu publicznego.

4 Określ jasno swój cel na K 2019

Co planujesz osiągnąć odwiedzając te targi? Szukasz nowych dostawców? Chcesz poznać niektóre technologie, nowe produkty lub maszyny? Czy chcesz przeprowadzić badanie rynku lub wykorzystać K 2019 do celów szkoleniowych dla swoich pracowników? Idziesz tam, aby spotkać się z pewnymi ludźmi i zamknąć interesy?

Jasne określenie celów przed wyjazdem określi, kogo spotkasz i w jakim priorytecie.

Jednak targi takie jak K są również inspirujące i otwierają oczy, a zarezerwowanie trochę czasu na spacer bez celu może pomóc w pobudzeniu pomysłów i kreatywności.

5 Zaplanuj swoje wizyty z wyprzedzeniem, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas na K 2019

K 2019 to ogromne targi z ponad 3200 wystawcami rozmieszczonymi w 16 halach. Przygotowanie tego, co chcesz zobaczyć, jest wysoce wskazane, jeśli chcesz zmaksymalizować swój czas. W przeciwnym razie ryzykujesz zagubienie się w ilości informacji i wystawców. Po zdefiniowaniu celów ważne jest, aby wybrać firmy, które odwiedzisz. Bądź realistyczny, biorąc pod uwagę liczbę osób, które chcesz odwiedzić, zgodnie z czasem spędzonym na targach. Tutaj możesz znaleźć mapę targów K.: https://www.k-online.com/en/Visitors/Services_for_visitors/Site_Map_Brochures

Lista wystawców K 2019 i produktów znajduje się tutaj: https://www.k-online.com/en/Exhibitors_Products_K_2019/Exhibitor_Product_Search

Witryna internetowa K oferuje dwa narzędzia do planowania wizyt podczas K:

Matchmaking

To narzędzie pozwala zaplanować do 50 spotkań z odwiedzającymi lub wystawcami.

To niesamowite narzędzie, ponieważ możesz organizować spotkania zarówno z wystawcami, jak i zarejestrowanymi zwiedzającymi, co daje ogromne możliwości nawiązywania kontaktów.

Umawianie się z góry gwarantuje, że będziesz uczestniczyć w ruchliwych kabinach. Również jeśli z góry powiesz wystawcom, jakie są Twoje potrzeby, mogą przygotować się na bardziej spersonalizowane spotkanie podczas targów.

Możesz wejść w Matchmaking za pośrednictwem komputera, klikając ten link: https://matchmaking.grip.events/k2019matchmaking/app/home

Możesz też pobrać aplikację, wyszukując K matchmaking na swoim telefonie komórkowym.

Możesz uzyskać dostęp do tego narzędzia tylko po zarejestrowaniu i zakupie biletu wstępu K, przy użyciu tego samego loginu i hasła.

MyOrganizer

Za pomocą tego narzędzia możesz utworzyć listę wystawców, których chcesz odwiedzić, zaplanować trasy wzdłuż hali K i dodać osobiste notatki do każdego wystawcy. Nie pozwala ci kontaktować się z innymi gośćmi, jak w przypadlu Matchmaking, ani nie pozwala ci umawiać spotkań o określonej dacie i godzinie. Przydaje się przede wszystkim do sporządzania krótkiej listy wystawców i ich lokalizacji. Pamiętaj, że K jest ogromne, a przejście z jednego punktu na drugą stronę wystawy może zająć dużo czasu i wysiłku. Planowanie trasy jest ważne, aby wykorzystać Twój czas!

Dostęp do tego narzędzia można uzyskać tylko po zakupie biletu wstępu K do K z tym samym loginem i hasłem.

Możesz wprowadzić organizator My K tutaj: https://www.k-online.com/en/Visitors/Services_for_visitors/MyOrganizer

Aplikacja K app

K opracował tę aplikację, dzięki czemu możesz mieć wszystkich wystawców w krótkiej liście w telefonie komórkowym, nawet offline. Jest dostępny tylko w języku angielskim i niemieckim.

Musisz się również zarejestrować i kupić bilet K, aby uzyskać dostęp do aplikacji.

Możesz pobrać aplikację na swój telefon komórkowy, który zawiera następujące informacje:

- Wybór hali

- Wyszukiwanie wystawców i produktów (online i offline)

- Baza danych zdarzeń

- Informacje o targach i wystawcach

- Interaktywna mapa hali

- Zakładki do wystawców i produktów

- Informacje o targach

Aplikacja jest dostępna tutaj: https://www.k-online.com/en/Visitors/Services_for_visitors/K_Mobile_Services

6 Zainspiruj się, szkol się w zakresie najnowszych trendów i technologii

Podczas targów K można również uczestniczyć w wielu dyskusjach, przemówieniach, prezentacjach i wydarzeniach dotyczących aktualnych gorących tematów w branży tworzyw sztucznych.

Poniżej znajduje się ich lista:

K Special Show w hali 6 C40

Special Show to centralne forum znajdujące się w hali 6 / C40, którego celem jest wymiana informacji i pomysłów dotyczących polimerów i innowacji przemysłowych, ochrony zasobów, cyfryzacji, energii odnawialnych i zrównoważonego rozwoju.

W spotkaniu weźmie udział zróżnicowany zespół ekspertów z nauki, przemysłu i polityki.

7 dni pokazu obejmuje 7 różnych tematów:

Środa, 16 października: Tworzywa sztuczne kształtują przyszłość

Czwartek, 17 października: Tworzywa sztuczne dla zrównoważonego rozwoju

Piątek, 18 października: Cyfryzacja i przemysł tworzyw sztucznych 4.0

Sobota, 19 października: Tworzywa sztuczne między gospodarką o obiegu zamkniętym a odpadami morskimi

Niedziela, 20 października: młodzież i edukacja

Poniedziałek, 21 października: Funkcjonalność I (materiały, procesy, projektowanie): wytwarzanie addytywne, lekka konstrukcja, mobilność

Wtorek, 22 października: Funkcjonalność II (materiały, procesy, projektowanie): nowe materiały, dodatki, bioplasty

Aby zobaczyć pełen program odwiedź: https://www.plasticsshapethefuture.de/en/programme/

Science Campus w hali 7

Uniwersytety i inne instytucje edukacyjne i badawcze będą prezentować swoje najnowsze badania dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

Materiały i innowacje projektowe

Z myślą o projektantach przemysłowych utworzono specjalną sekcję na stronie K, aby zamieszczać wywiady i informacje związane z tym tematem. Można go znaleźć tutaj: https://www.k-online.com/en/Materials_and_Design

Możesz także dołączyć do wycieczek z przewodnikiem Chris Lefteri. Chris jest znanym pisarzem i ekspertem od projektowania materiałów. Poprowadzi Cię przez wystawców w poszukiwaniu nowych materiałów, procesów i technologii, które jego zdaniem określą przyszłe trendy. Wycieczka trwa 90 minut, od godziny 10.30 w niedzielę 20 października i poniedziałek 21 października, jest ograniczona do 20 osób, aby się zarejestrować, możesz skontaktować się tutaj: david@chrislefteri.com.

Śniadanie biznesowe Bioplastics w Centrum Kongresowym na obiekcie Messe Düsseldorf (CCD Ost)

Magazyn Bioplastics będzie gospodarzem śniadania biznesowego Bioplastics od 8:00 do 12:30 w następujących terminach:

17.10.: Biotworzywa w opakowaniach

18.10.: PLA, innowacyjny bioplastik

19.10.: Biotworzywa w trwałych zastosowaniach

20.10.: PHA, szanse i wyzwania

Zobacz pełny program tutaj:

7 Analiza targów K 2019 po ich oficjalnym zakończeniu

Wykorzystaj wszystkie kontakty i badania, które przeprowadziłeś podczas targów, tworząc raport i porównując go z początkowymi celami. Jeśli Twój zespół bierze również udział w targach, ważne jest, aby poprosić ich również o cele targów i raporty.

Targi są dużą inwestycją nie tylko dla wystawców, ale także dla odwiedzających. Pomiar ROI podczas wizyt targowych pomoże Ci lepiej je zaplanować w przyszłości.

Powodzenia i mnóstwo sukcesów na tegorocznych K 2019!

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie