MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Başarılı bir K 2019 hazırlanması için MachinePoint önerileri


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint bir kez daha K 2019'da sergilenecek. Kullanılmış makine, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimizi sektöre sunacağız.

Bu yıl K ekibi, ziyaretçilere ve katılımcılara fuar ve seyahat masraflarını en üst düzeye çıkarmak için yeni araçlar sunuyor.
İşte MachinePoint’in fuarlar ekibinin K ziyaretçilerine verdiği bazı öneriler, bu fuardan en iyi şekilde yararlanmaları için.

1 Online biletinizi alın

Bilet fiyatları çevrimiçi satın alındığında çok daha ucuzdur. 1 günlük K-online bilet fuarda satın alırsanız, 49 avroya karşı 75 avroya gidiyor.
Ayrıca, biletlerinizi çevrimiçi satın alırsanız kuyruklar ve zaman kaybetmekten kaçınacaksınız.
Bunlar şu anda K 2019 biletlerin fiyatlarıdır, lütfen çevrimiçi ve oda içi biletler arasındaki fiyat farkına dikkat edin:

K 2019 için bir bilet nasıl satın alınır?
K biletleri kişiselleştirilmiştir, bu ilk önce tüm iletişim bilgilerinizi kaydetmeniz ve vermeniz ve ardından bilet dükkanına vermeniz gerektiği anlamına gelir. Sadece bir kez kaydolduktan sonra bir bilet satın alabilirsiniz.
Lütfen kişiselleştirilmiş biletlerden tam adınızı girmenizin isteneceğini unutmayın. Her bilet üzerinde adın yazacaktır. Adı daha sonra değiştiremezsiniz.
Kaydınızdan birden fazla bilet satın alabilirsiniz, ancak eğer farklı insanlar içinse, satın aldığınız bileti kendi adlarıyla alabilmek için her birinin ayrı ayrı kaydolması gerekir. K, her ziyaretçinin bir bilet vermek için bireysel olarak kaydolmasını gerektirir. Tüm biletler kişiselleştirilmiş, K şovları için isimsiz bilet bulunmuyor.
Ücretsiz bilet için bir kupon gönderildiyse, kuponu kullanabilmek ve ücretsiz biletinizi alabilmek için kayıt olmanız gerekir.
K 2019 platformuna kaydolmak ve biletinizi almak veya ücretsiz biletinizi kullanmak için buraya tıklayın

Biletlerinizi Visa, Mastercard, American Express, Paypal ve Sofort ile ödeyebilirsiniz. Concardis, K ticari fuarın servis ortağıdır ve çevrimiçi ödeme yapar.
Resmi K 2019 fiyat bilgilerini buradan görebilirsiniz: https://shop.messe-duesseldorf.de/cgi-bin/bms_visit/lib/pub/tt.cgi/Prices.html?oid=17507&lang=2&ticket=g_u_e_s_t

2 Ücretsiz Wifi
Arburg sayesinde bu yıl tüm K ziyaretçiler için ücretsiz WIFI olacak. Arburg, tüm fuar salonlarında ücretsiz WIFI sunmaktadır. Tek yapmanız gereken WIFI "arburgXworld" seçeneğini seçip çevrimiçi bilet kodunuzu girmek.

3 Toplu Taşıma K 2019 giriş bileti ile ücretsiz
K 2019, yoğun bir Alman şehri olan Düsseldorf'ta gerçekleşir. Toplu taşıma Almanya'da popüler ve genellikle mükemmel çalışıyor ve dakik. Otelinize yakın bir istasyona erişiminiz varsa, toplu taşıma K şovuna erişmenin en iyi yoludur.
K 2019 giriş biletinizle Düsseldorf Ticaret Fuarı Merkezi'ne Rheinbahn, Rhine-Ruhr Bölgesel Ulaşım Ağı güzergahlarında (VRR, 2. sınıf, ücret bölgesi D'de ilave ücret ödemeyen trenler) ve Ren- te ücretsiz seyahat edebilirsiniz. Sieg Bölgesel Ulaşım Ağı güzergahları (VRS, 2. sınıf, ek ücret talep etmeyen trenler).
Google’da fuar yerini görmek için lütfen buraya tıklayın.
Lütfen buraya toplu taşıma haritasını görün.


4 K 2019'u ziyaret ederken hedeflerinizi tanımlayın
Bu fuarı ziyaret ederken neler başarmayı planlıyorsunuz? Yeni sağlayıcılar mı arıyorsunuz? Belirli teknolojileri veya yeni ürünleri veya makineleri tanımak ister misiniz? Pazar araştırması yapmak mı yoksa K 2019'u çalışanlarınız için eğitim amaçlı mı kullanmak istiyorsunuz? Oraya belirli insanlarla tanışmak ve yakın iş yapmak için mi gidiyorsunuz?
Hedeflerinize gitmeden önce net bir şekilde tanımlanması, kiminle tanıştığınızı ve hangi önceliğin olduğunu belirleyecektir.
Bununla birlikte, K gibi ticaret fuarları da ilham verici ve göz açıcıdır, amaç olmadan yürümesi için biraz zaman ayırmak fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

5 K 2019'daki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için ziyaretlerinizi önceden planlayın
K 2019, 16 salona yayılmış 3200'den fazla katılımcıyla büyük bir ticaret fuarıdır. İleride görmek istediklerinizi hazırlamak, zamanınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir. Aksi takdirde, bilgi ve katılımcı miktarında kaybolma riski vardır. Artık hedeflerinizi tanımladığınız için, hangi şirketleri ziyaret edeceğinizi seçmek önemlidir. Fuarda olacağınız zamana göre ziyaret etmek istediğiniz miktar ile gerçekçi olun.
Burada bir K kat haritası bulabilirsiniz: https://www.k-online.com/en/Visitors/Services_for_visitors/Site_Map_Brochures
K katılımcılarının ve ürünlerinin listesini burada bulabilirsiniz: https://www.k-online.com/en/Exhibitors_Products_K_2019/Exhibitor_Product_Search

K web sitesi, K ziyaretinizi planlamanız için çeşitli araçlar sunar:
Matchmaking
Bu araç, ziyaretçiler veya katılımcılarla 50'ye kadar toplantı planlamanıza olanak tanır. Bu harika bir araçtır, çünkü hem katılımcılarla hem de kayıtlı ziyaretçilerle toplantılar düzenleyebilir ve size ağ kurma konusunda büyük fırsatlar sunar.
Önceden randevu almak, yoğun stantlara katılmanızı sağlar. Ayrıca katılımcılara ihtiyaçlarınızı önceden bildirirseniz, fuar boyunca sizinle daha kişisel bir toplantı için hazırlanabilirler.
Bu bağlantıyı izleyerek bilgisayarınızdan Eşleştirme'ye girebilirsiniz: https://matchmaking.grip.events/k2019matchmaking/app/home
Veya mobil cihazınızda K çöpçatanlığı arayarak App indirebilirsiniz.
Bu araca yalnızca K giriş biletinizi kaydettikten ve satın aldıktan sonra, aynı giriş ve şifreyi kullanarak erişebilirsiniz.

MyOrganizer
Bu araçla ziyaret etmek istediğiniz katılımcıların bir listesini oluşturabilir, K katı boyunca rotalarınızı planlayabilir ve her katılımcıya kişisel notlar ekleyebilirsiniz. Matchmaking gibi diğer ziyaretçilerle iletişim kurmanıza izin vermez ve belirli tarih ve saatte toplantı düzenlemenize de izin vermez. Katılımcıların ve bulundukları yerlerin listesinin kısa olması yararlıdır. K'nın çok büyük olduğunu ve serginin bir noktadan diğer tarafa yürüdüğünün çok zaman ve emek harcayabileceğini unutmayın. Bir rota planlamak, zamanınızı aktifleştirmek için önemlidir!

Bu araca yalnızca K için K giriş biletinizi aynı kullanıcı adı ve şifreyle satın aldıktan sonra erişebilirsiniz.
My K organizatörüne buraya girebilirsiniz: https://www.k-online.com/en/Visitors/Services_for_visitors/MyOrganizer

K uygulaması
K bu uygulamayı geliştirdi, böylece cep telefonunuzdaki hatta tüm listede yer alan katılımcılara sahip olabilirsiniz. Sadece İngilizce ve Almanca olarak mevcuttur.
Ayrıca, uygulamaya erişmek için kayıtlı olmanız ve bir K bileti satın almanız gerekir.
Uygulamayı cep telefonunuza indirebilir ve size aşağıdaki bilgileri sağlar:
Fuar seçimi
Katılımcı ve ürün arama
Etkinlik veritabanı
Ticaret fuarı ve katılımcı haberleri
İnteraktif salon haritası
Katılımcı ve ürünlerin işaretlenmesi
Fuar hakkında bilgi
Burada mevcuttur: https://www.k-online.com/en/Visitors/Services_for_visitors/K_Mobile_Services

6 İlham alın, en yeni trendler ve teknolojiler hakkında eğitim alın
K fuarında, plastik endüstrisindeki güncel konular hakkında çok çeşitli tartışmalara, konuşmalara, sunumlara ve etkinliklere katılabilirsiniz.
Aşağıda bir listesini bulabilirsiniz:

K 6. Salonda Özel Gösteri C40
Özel Gösteri, 6 / C40 no'lu salonda yer alan ve polimerlere ve endüstri yeniliklerine, kaynak korunmasına, dijitalleşmeye, yenilenebilir enerjilere ve sürdürülebilirliğe odaklanan bilgi ve fikirleri paylaşmayı amaçlayan merkezi bir forumdur. Konferansa bilim, sanayi ve siyasetten çeşitli uzmanlardan oluşan panel katılacak.
Gösterinin 7 günü 7 farklı temadan oluşuyor:
16 Ekim Çarşamba: Plastikler geleceği şekillendiriyor
17 Ekim Perşembe: Sürdürülebilir Kalkınma için Plastikler
18 Ekim Cuma: Dijitalleşme ve Plastik Endüstrisi 4.0
19 Ekim Cumartesi: Dairesel ekonomi ve deniz çöpü arasındaki plastikler
20 Ekim Pazar: Gençlik ve Eğitim
21 Ekim Pazartesi: İşlevsellik I (malzemeler, süreçler, tasarım): katkı üretimi, hafif yapı, mobilite
22 Ekim Salı: İşlevsellik II (malzemeler, işlemler, tasarım): yeni malzemeler, katkı maddeleri, biyoplastikler
Tam bir program edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.plasticsshapethefuture.de/en/programme/

7. Salondaki Bilim Kampüsü
Üniversiteler ve diğer eğitim ve araştırma kurumları plastik ve kauçuk endüstrisi için son araştırmalarını sunacaklar.
K'de Malzeme ve Tasarım yenilikleri
Endüstriyel tasarımcılara yönelik olarak, K web sitesinde, bu konuyla ilgili görüşme ve bilgi göndermek için özel bir bölüm oluşturulmuştur. Burada bulabilirsiniz
Ayrıca Chris Lefteri rehberli turlarına katılabilirsiniz. Chris tanınmış bir yazar ve malzeme tasarım uzmanıdır. Gelecekteki trendleri belirleyeceğine inandığı yeni malzemeler, süreçler ve teknolojiler konusunda katılımcılara rehberlik edecektir. Tur, 20 Ekim Pazar ve 20 Ekim Pazar günü 21 Ekim'de başlayacak ve 21 Ekim Pazar günü başlayan 90 dakika sürüyor. Kayıt olmak için buradan iletişime geçebilirsiniz: david@chrislefteri.com.

Messe Düsseldorf (CCD Ost) Fuar Alanındaki Kongre Merkezinde Biyoplastik İşletme Kahvaltıları
Bioplastics dergisi, aşağıdaki tarihlerde 08: 00-12: 30 arasında bir Bioplastics Business Breakfast'a ev sahipliği yapacak:
17.10 .: Ambalajda Biyoplastikler
18.10 .: PLA, yenilikçi bir Biyoplastik
19.10 .: Dayanıklı Uygulamalarda Biyoplastikler
20.10 .: PHA, fırsatlar ve zorluklar
Lütfen tam programa bakınız

7 Fuardan sonra takip
Bir rapor hazırlayarak ve ilk hedeflerinizle karşılaştırarak, fuar süresince yaptığınız tüm temaslardan ve araştırmalardan yararlanın. Eğer ekibiniz de ticaret fuarına katılıyorsa, onlardan da ticaret fuarı hedefleri ve raporları istemeniz önemlidir.
Ticaret fuarları sadece katılımcılar için değil aynı zamanda ziyaretçiler için de büyük bir yatırımdır. Ticaret fuarı ziyaretlerinizde YG'nizi ölçmek, gelecekte bunları daha iyi planlamanıza yardımcı olacaktır.
K 2019 için başarılar ve başarılar!
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde