PLASTINDIA 2023: MachinePoint z powodzeniem konsoliduje swoją obecność na rynku indyjskim

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint Team at PlastIndia 2023 show

PlastIndia zamknął swoją jedenastą edycję stając się jednym z najbardziej istotnych targów w branży tworzyw sztucznych. Z liczbami porównywalnymi z największymi targami na świecie, takimi jak K, było to spotkanie, którego MachinePoint nie mógł przegapić.

Nasi koledzy Marco Marchiorello i Jaime Presa, wraz z naszym przedstawicielem w Indiach, Drhuvin Gajjar, udali się do New Delhi, aby pomóc wszystkim klientom, którzy zatłoczyli stoisko MachinePoint.

Z prawie 250.000 odwiedzających PlastIndia 2023 był sukcesem, a nasz dyrektor sprzedaży działu tworzyw sztucznych, Marco Marchiorello, jest pewien powodu. "To kraj o wielkim potencjale, zużycie tworzyw sztucznych na osobę jest dziś znacznie niższe niż w Europie czy Stanach Zjednoczonych, ale rośnie wykładniczo". Ponadto podkreśla, że "zmieniają się nawyki zdrowotne, a to oznacza większe zużycie plastikowych opakowań do żywności. Zmiana, która w kraju liczącym ponad miliard ludzi stanowi duży wolumen biznesu."

Zwrócił też uwagę na znaczenie recyklingu i tamtejszej gospodarki cyrkularnej. Temat, o którym jest przekonany, że ma ogromną przyszłość w Indiach, a który w tych dniach był oczywisty, biorąc pod uwagę duże zainteresowanie, które zostało wygenerowane przez wszelkiego rodzaju maszyny do recyklingu.

Wreszcie, Marchiorello uważa, że udział w PlastIndia był całkowity sukces i jest pewien, że MachinePoint będzie z powrotem w 2026 roku. On również nie chce przegapić okazji, aby podkreślić znaczenie niedawnego dodatku Dhruvin Gajjiar do firmy. "W Indiach jest crutial być widoczne, to była świetna okazja, aby dać nam tę widoczność i spędzić więcej czasu z naszym partnerem, który jest zobowiązany do zapewnienia nam oczekiwanych wyników".

Z takim samym entuzjazmem Dhruvin mówi o swoich pierwszych targach jako przedstawiciel MachinePoint. Podkreśla profesjonalizm i znaczenie firmy takiej jak nasza na targach PlastIndia. "Praca z moimi kolegami była doskonałym doświadczeniem", jak wskazuje na wsparcie i towarzystwo, które czuł te ostatnie dni będąc częścią naszego zespołu.

Jeśli chodzi o rynek maszyn używanych, zgadza się na wielki potencjał Indii, zwłaszcza w recyklingu. Uważa, że wojna na Ukrainie miał bezpośredni wpływ na rynek ze względu na wzrost cen i silnej konkurencji, nawet tak, on wskazuje, że Indie nadal jest rosnącym rynku.

Gajjar mówi nam również, że w tym czasie ważne jest, aby wygenerować potencjalnych klientów z dużych firm "Są to te, które wykazują największe zainteresowanie jakości europejskich maszyn, zwłaszcza teraz z długim czasem dostawy dla nowych maszyn." Dalej stwierdza," Małe firmy obecnie skupiają się bardziej na indyjskich markach ze względu na niższą cenę".

Jeszcze jeden targ kończy się zaangażowaniem i profesjonalizmem, że cały zespół MachinePoint wykazuje w każdym wydarzeniu, dzięki czemu trudne łatwe i z najlepszym katalogu używanych maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie