MachinePoint se úspěšně účastnil veletrhu ANUGA FoodTec 2018 v Kolíně nad Rýnem

- Zprávy

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint vystavil v Anuga Foodtec 2018
MachinePoint se dívá zpět na plodný ANUGA 2018. Přední poskytovatel služeb pro průmysl plastů a nápojů se připojil k Anuga v Kolíně nad Rýnem od 20. do 23. března a dobře se zúčastnil stánku, který nabízí nejlepší použité stroje na prodej na trhu v kombinaci s jednou- stop-řešení pro inženýrské a poradenské služby pro průmysl.

"Jsem velmi spokojen s odpovědí, kterou jsme dostali v Kolíně. Nejen jsme viděli velký počet žádostí, ale také se nám podařilo spojit se zákazníky z mnoha různých zemí, "uzavřel Martin Smith, obchodní ředitel pro potraviny a nápoje. Samozřejmě, hosté přišli z Evropy, ale mnoho z nich také z Ameriky, stejně jako Asie a Afriky. "Rozhovory potvrdily optimismus pro nadcházející rok, který jsme již předpovídali a poskytli nám důležitou zpětnou vazbu o tom, jak tento průmysl působí po celém světě."
Mnoho zákazníků projevilo zájem o služby MachinePoint Engineering, které byly speciálně zaměřeny na firmy, které chtějí rozšířit nebo modernizovat své průmyslové zařízení. Kombinace vysoce personalizovaného technického posouzení s možnostmi financování činí technologii MachinePoint Engineering velmi zajímavou pro malé a rozšiřující se společnosti. Pablo Rodriguez, ředitel společnosti MachinePoint Engineering, potvrzuje silné přijetí na trhu. "Naše služby jsou velmi oceňovány podnikateli v nápojovém a potravinářském průmyslu, kteří hledají tým se silným inženýrským zázemím v kombinaci s obchodními a odvětvovými znalostmi, abychom jim mohli nabídnout přizpůsobené řešení. Integrajeme se do klientského týmu, jako bychom byli jejich interním inženýrským oddělením. "
Cílem týmu je, že společnost ANUGA v letošním roce získala na trhu velkou přijatelnost, což potvrzuje oživení odvětví a optimistický výhled na nadcházející roky. Výstava byla opět skvělým místem setkání pro průmysl a je dobře organizovaná a řízená.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Podívejte se na naše další Kanceláře »

Kontaktujte Nás