MachinePoint z sukcesem uczestniczył w targach ANUGA FoodTec 2018 w Kolonii

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint wystawiony na Anuga Foodtec 2018
MachinePoint spogląda wstecz na owocną ANUGĘ 2018. Wiodący dostawca usług dla branży tworzyw sztucznych i napojów dołączył do Anuga w Kolonii w dniach 20-23 marca, z dobrze obsługiwanym stoiskiem oferującym najlepiej sprzedające się maszyny na rynku w połączeniu z jedno- stop-solution dla usług inżynieryjnych i konsultingowych dla branży.

"Jestem bardzo zadowolony z odpowiedzi, jaką otrzymaliśmy w Kolonii. Nie tylko dostrzegliśmy dużą liczbę wniosków, ale również udało nam się nawiązać kontakt z klientami z wielu różnych krajów ", podsumował Martin Smith, dyrektor ds. Sprzedaży produktów spożywczych i napojów. Oczywiście goście przybyli z Europy, ale wielu z nich także z obu Ameryk, a także z Azji i Afryki. "Dyskusje potwierdziły optymizm na nadchodzący rok, który już przewidzieliśmy i dały nam ważną informację zwrotną na temat tego, jak przemysł radzi sobie na całym świecie".
Wielu klientów wykazywało zainteresowanie usługami inżynieryjnymi MachinePoint, specjalnie skierowanymi do firm, które chcą rozbudować lub zmodernizować swoje zakłady przemysłowe. Połączenie wysoce spersonalizowanej oceny inżynierskiej z opcjami finansowania sprawia, że ​​oferta MachinePoint Engineering jest bardzo interesująca dla małych i rozwijających się firm. Pablo Rodriguez, dyrektor MachinePoint Engineering potwierdza silną akceptację na rynku. "Nasze usługi są bardzo doceniane przez przedsiębiorców z branży napojów i przemysłu spożywczego, którzy szukają zespołu z silnym zapleczem inżynieryjnym w połączeniu z wiedzą biznesową i sektorową, dzięki czemu możemy zaproponować im indywidualne rozwiązanie. Integrujemy się w zespole klienta, tak jakbyśmy byli ich wewnętrznym działem technicznym. "
Zespół czuje, że ANUGA odniosła w tym roku dużą akceptację na rynku, co potwierdza ożywienie w sektorze i optymistyczne prognozy na najbliższe lata. Targi ponownie stały się doskonałym miejscem spotkań branży i są dobrze zorganizowane i zarządzane.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie