MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, Köln'deki ANUGA FoodTec 2018 fuarına başarılı bir şekilde katıldı


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint, Anuga Foodtec 2018'de sergilendi
MachinePoint, verimli bir ANUGA 2018 modeline geri dönüyor. Plastik ve içecek endüstrileri için önde gelen servis sağlayıcısı, 20 - 23 Mart tarihleri ​​arasında Köln'de Anuga'ya katıldı. endüstri için mühendislik ve danışmanlık hizmetleri için stop-solution.

“Köln'de aldığımız yanıttan çok memnunum. Sadece çok sayıda talep aldık, aynı zamanda pek çok farklı ülkeden müşterilerle bağlantı kurmayı da başardık, ”diyor Gıda ve İçecek Satış Direktörü Martin Smith. Tabii ki, konuklar Avrupa'dan geldiler ama birçoğu Amerika, Asya ve Afrika'nın yanı sıra. “Tartışmalar, önümüzdeki yıl için tahmin ettiğimiz iyimserliği doğruladı ve bize sektörün dünya çapında nasıl performans gösterdiğine dair önemli bir geri bildirim verdi.”
Çok sayıda müşteri, endüstriyel tesislerini genişletmek veya yükseltmek isteyen şirketler için özel olarak hedeflenen MachinePoint Mühendislik hizmetlerine ilgi gösterdi. Çok kişiselleştirilmiş bir mühendislik değerlendirmesinin finans seçenekleri ile birleşimi, MachinePoint Engineering'in küçük ve genişleyen şirketler için çok ilginç bir ürün olmasını sağlar. MachinePoint Engineering Direktörü Pablo Rodriguez, pazardaki güçlü kabulü doğruladı. “Hizmetlerimiz, iş ve sektör bilgisiyle birlikte güçlü bir mühendislik geçmişine sahip bir ekip arayan içecek ve gıda endüstrisindeki girişimciler tarafından çok beğeniliyor, bu yüzden onlara özel bir çözüm sunabiliyoruz. Kendimizi müşterinin ekibine, kendi iç mühendislik departmanlarıymış gibi entegre ediyoruz. ”
Ekibin hissiyatı, ANUGA'nın bu yıl piyasada büyük bir kabul gördüğü ve sektörün iyileşmesini ve gelecek yıllar için iyimser görünümü teyit etti. Fuar bir kez daha endüstri için harika bir buluşma noktasıydı ve iyi organize edilmiş ve yönetiliyordu.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde