MachinePoint z powodzeniem odzyskuje swoją obecność na międzynarodowych targach

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Wiele firm, które tradycyjnie tylko kupił nowe są wprowadzane na rynek maszyn używanych na szybkość ich zakupu, w odpowiedzi na długi czas realizacji nowych maszyn.

Obecne okoliczności, że nowe maszyny rynku stoi, długi czas realizacji zamówień i wzrost cen, doprowadziły wiele firm do rozważenia opcji uciekania się do używanych maszyn jako głównej alternatywy do realizacji swoich projektów. Eurasia Packaging jest największym i najbardziej kompleksowe roczne targi dla przemysłu opakowań, które odbyły się w Tüyap, Stambuł, od 20 do 23 października 2021.

Zespół MachinePoint udał się do Stambułu na trzy dni, aby spotkać się z klientami; aby poznać i zrozumieć natychmiastowe obawy, a jednocześnie zrozumieć obecne trendy w sektorze.

Volkan Yilmaz i Zümran Açmaz, kierownicy sprzedaży w MachinePoint, wyjaśniają z satysfakcją wzrost liczby odwiedzających w porównaniu z poprzednimi edycjami, z których większość to menedżerowie. W tym samym czasie, wyraźnie twierdzą, że istniejące problemy spowodowane przez brak dostaw i wynikające z tego opóźnienia w dystrybucji, spowodowały, w więcej niż jeden raz, prawdziwe przeszkody, nawet dla producentów OEM, których czas dostawy zostały naruszone. Jednak wszystko to stanowi prawdziwą szansę dla rynku maszyn używanych, ponieważ udało się umieścić się jako rzeczywiste i skuteczne rozwiązanie w obecnej sytuacji.

W tym samym czasie, a dokładniej, na rynku tureckim wykazuje pilną potrzebę zakupu maszyn, jak również większe zainteresowanie rynku maszyn używanych, ze względu na to, co zostało wspomniane wcześniej. W sektorze tworzyw sztucznych, elastyczne drukarki opakowań i bobiniarki są najbardziej poszukiwanych maszyn, podczas gdy w sektorze napojów, maszyny, które spowodowały największe zainteresowanie są linie napełniające i maszyny do formowania z rozdmuchem z marek takich jak Sidel, Krones, Husky i Nissei.

26 edycja targów Eurasia Packaging 2021 rozpoczyna się po raz pierwszy w formacie hybrydowym w Tüyap. Kierownictwo targów twierdzi, że okazały się one prawdziwym sukcesem, przyjmując rekordową liczbę odwiedzających, głównie z takich krajów jak Niemcy, USA, Francja, Wielka Brytania, Izrael, Irak, Iran, Rumunia, Ukraina, Jordania i Grecja. Zümran Açmaz komentuje: "To były naprawdę owocne targi, bardzo dobrze obsadzone, z międzynarodowymi gośćmi, co pozwoliło na nawiązanie bardzo produktywnych kontaktów"

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie