MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint překračuje jejich očekávání růstu v roce 2013


This is not an official translate. Original version here

Prodáváme a prodáváme průmyslová použitá zařízení MachinePoint
Se začátkem roku 2014 MachinePoint ,evropský lídr v prodeji použitých umělých hmot , je zůstatek z příjmů a ztrát a jeden fakt je jasné :skupina stále roste a inovovat .

S téměř 39 % ze zisku v roce 2013 a 24% v předchozím roce ,částka MachinePoint ročně v průměru o 31,5% více než v posledních dvou letech . Konzistentní a zasloužený propagace .

Podle slov Cesar Rodriguez , generální ředitel skupiny , " toto zvýšení je vzhledem k opakované zákazníky, kteří ocení profesionalitu a obětavost MachinePoint v provádění transakcí ,spojenectví s největšími výrobci strojů na světě a MachinePoint půjčuje podporu i pro ně a jejich zákazníky . "

MachinePoint začal revoluci na podnikatelský záměr ve Španělsku a od svého vzniku v 90. letech , kdy byla založena jako jedna z prvních společností, " dot com . "Internetové stránky společnosti byl velmi zodpovědný za jeho podporu , protože přes něj 100 % vstoupil do podnikání v plenkách . " Nyní 50 % jsou noví zákazníci najít to, co hledají , azbývajících 50 % jsou opakované zákazníky . "

Po celá léta MachinePoint již stanovené cíle , hodlá i nadále nabízet zákazníkům stejnou profesionalitu , odbornost a spolehlivost již děje od narození .

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás