MachinePoint przewyższa oczekiwania dotyczące wzrostu w 2013 roku

- Aktualności
Kupno i sprzedaż urządzeń przemysłowych MachinePoint
Z początkiem 2014 r. MachinePoint, europejski lider w sprzedaży używanych maszyn do produkcji tworzyw sztucznych i napojów, dokonuje bilansu dochodów i strat, a jeden fakt jest jasny: grupa wciąż się rozwija i wprowadza innowacje.

Przy prawie 39% wzrostu obrotów w 2013 r. I 24% w roku poprzednim, średnia roczna MachinePoint wyniosła 31,5% w ciągu ostatnich dwóch lat. Spójna i zasłużona promocja.

Według słów Cezara Rodrígueza, dyrektora generalnego grupy, "wzrost ten jest zasługą powtarzających się klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i poświęcenie MachinePoint w wykonywaniu transakcji, sojusz z największymi producentami maszyn na świecie oraz wsparcie MachinePoint i ich klientów".

MachinePoint zaczął rewolucjonizować ideę biznesową w Hiszpanii od jej powstania w latach 90., kiedy to została założona jako jedna z pierwszych firm "dot com." Strona internetowa firmy była w dużej mierze odpowiedzialna za jej promocję, ponieważ przechodziła przez 100% biznes na początku. "Teraz 50% to nowi klienci, którzy znajdują tam to, czego szukają, a pozostałe 50% to klienci, którzy wracają".

W nadchodzących latach MachinePoint ma już określone cele: nadal oferuje swoim klientom taki sam profesjonalizm, doświadczenie i niezawodność, jak dotychczas.


MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie