MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint, 2013 için büyüme beklentilerini aşıyor


Endüstriyel kullanım amaçlı ekipman satın almak ve satmak MachinePoint
İkinci el plastik ve içecek makineleri satışı konusunda Avrupa liderlerinden biri olan MachinePoint 2014'ün başlamasıyla gelir ve kayıplar üzerinde denge kuruluyor ve bir gerçek var: grup büyümeye ve yenilik yapmaya devam ediyor.

2013 yılında ciro büyümesinin neredeyse% 39'u ve bir önceki yılda% 24'lük bir artış ile, MachinePoint yıllık toplamı son iki yılda% 31.5 oranında büyüdü. Tutarlı ve sürekli bir büyüme.

Grubun CEO’su Cesar Rodríguez'in sözleriyle "bu artış, MachinePoint'in profesyonelliği ve işlem yapmada adamışlığını, dünyanın en büyük makine imalatçıları ile olan işbirliğini ve ayrıca MachinePoint'in desteğini hep yanında hisseden müşterilerden kaynaklanıyor. Hem onlar hem de müşterileri."

MachinePoint, İspanya'daki online iş fikrinin ilk şirketlerinden biri olan "dot com" olarak kurulduğu 90'lı yıllardan bu yana devrim yaratmaya başladı. Şirketin web sitesi, şirketin% 100'ünü sunduğu için promosyonundan büyük ölçüde sorumluydu. "Şimdi% 50'si aradıklarını orada bulan yeni müşteriler, geri kalan% 50'si ise geri gelen müşterilerdir."

MachinePoint önümüzdeki yıllarda zaten hedefleri belirlemiştir: Müşterilerine şu ana kadar yaptıkları gibi aynı profesyonellik, uzmanlık ve güvenilirliği sunmaya devam etmek.

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde