MachinePoint konsoliduje swoją pozycję rynkową w krajach byłej Jugosławii i przejmuje dystrybucję kuterów Gavo

- Aktualności

Gavo jest wiodącą marką w branży frezów trzpieniowych do tworzyw sztucznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz fabryce zlokalizowanej we Włoszech, urządzenia firmy Gavo są synonimem jakości "made in Italy" oraz innowacyjności. Zainstalowali oni ponad 600 maszyn na całym świecie i zrewolucjonizowali koncepcję cięcia trzpieniowego za pomocą swoich automatycznych frezów, które pozwalają na eliminację pozostałości, reorganizację magazynu i optymalizację kosztów pracy, zapewniając szybki zwrot z inwestycji.

MachinePoint sprzedaje i kupuje używane maszyny na Bałkanach od lat, mając osobę obsługującą klientów z rynku tworzyw sztucznych z tego regionu oraz silną bazę stałych klientów.

Frezy Gavo uzupełniają ofertę MachinePoint, ponieważ bardzo trudno jest znaleźć frezy na rynku maszyn używanych. Stosunek ceny do wydajności frezów Gavo jest znakomity, co jest zgodne z filozofią MachinePoint oferowania rozwiązań dla swoich klientów w optymalnym stosunku ceny do wydajności.

Innowacja opracowana przez Gavo za pomocą nowych frezów nie tylko obniża koszty ponoszone przez użytkowników, ale także pomaga w ekonomii cyrkularacyjnej tworzyw sztucznych, ponieważ z pozostałości po cięciu powstają nowe, wysokiej jakości trzpienie.

Gavo zrewolucjonizowało rynek frezów trzpieniowych i dokonało skoku technologicznego swoimi nowymi frezami. Automatyczne frezy pozwalają na zwrot z inwestycji w okresie od 8 do 36 miesięcy, lepszą reorganizację magazynu i optymalizację zakupu trzpieni. Maszyny te uważane są za bezkonkurencyjne, dzięki precyzji, perfekcyjnemu cięciu i zdolności do redukcji kosztów centralnych.

  • ŻADNYCH ODPADÓW
  • JEDNA DŁUGOŚĆ RURY DO ZAKUPU
  • STOP PRE-CUT (dodatkowy koszt od 15 do 30 centów za rurę)
  • KONIEC Z KOSZTAMI ZWIĄZANYMI Z GOSPODARKĄ I ELIMINACJĄ ODPADÓW
  • REDUKCJA NADKŁADU PRACY (ZMIANA ŚREDNICY, AUTOMATYCZNY ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK)
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie