MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Tým MachinePoint má zkušenosti s demontáží zařízení a mezinárodní dopravou


This is not an official translate. Original version here

Další úspěšná operace byla provedena s těžkým průmyslovým zařízením přesunutým z Litvy do Kanady. MachinePoint prodává každý rok více než 200 strojů.

Kvalita je prvoradá a náklady je třeba udržet konkurenceschopné, aby měli spokojení zákazníky. Při demontáži, přesunutí a organizování mezinárodní dopravy pro velké zpracovatelské stroje jsou zkušenosti a dobře vyškolený tým klíčovými faktory úspěchu pro minimalizaci rizika a dosažení úspěchu.

Při této příležitosti tým týmu MachinePoint vedl Gianni Olivo, oblastní manažer divize Food and Beverage. Systém Husky GL 300 pro výrobu předlisek musel být demontován a zabalen pro silniční a námořní dopravu. Byly uzavřeny 4 velké kontejnery a pan Olivo koordinoval na místě všechny týmy potřebné k výkonu práce, dopravní společnost a 10 techniků. Současně v centrále společnosti MachinePoint spolupracují logistické a právní týmy s panem Olivem, aby zajistili bezproblémový provoz.

V některých případech a pokud je to možné, inženýři z kupující společnosti, kde má být stroj sestaven, pomáhají při demontáži a nakládání, aby se mohli o stroji dozvědět. To usnadňuje montáž v místě určení. V tomto případě byli přítomni technici z Kanady a mohli v reálném čase zkontrolovat, jak bylo elektrické vedení odpojeno a správně označeno.
Podívejme se na typický pracovní den stroje MachinePoint při vývoji důležitého úkolu dozoru nad dopravou a zatížením.

Tým týmu MachinePoint dorazil na mezinárodní letiště v Rize pozdě v neděli v noci. Brzy ráno v pondělí projížděli dvě hodiny na místo, kde bylo zařízení umístěno.

Demontáž byla zahájena pomocí upínacích a vstřikovacích jednotek, odvodnění hydraulického oleje, odpojení vzduchových, vodních a hydraulických hadic, elektrických a signálních kabelů. Osm intenzivních hodin práce.

Následující den bylo nutné odpojit a zabalit sušicí zařízení - kabely, sací potrubí, vodu apod. Souběžně s tím musí být demontáž upínacích a vstřikovacích jednotek předchozího dne přesunuta z továrny do skladu.

Litevští pracovníci byli vysoce kvalifikovaní a používali brusle, aby usnadnili přesun stroje. Bohužel první kontejner dorazil pozdě a nakládka měla být odložena až do následujícího dne.
Klíčem k úspěšnému naplnění je profesionální tým, který se může setkat, protože se často vyskytují neočekávané okolnosti. MachinePoint by rád poděkoval litevským dělníkům za jejich výkonnost během tohoto projektu, protože byli nejen profesionální, ale také vždy ochotní pomoci a snažit se řešit mnohé problémy, které vznikly během procesu.
Ve středu část týmu dohlížela na demontáž, balení a nakládání mezaninové sušárny, zásobníkových a odvlhčovacích jednotek, zatímco ostatní zkontrolovali balení a naplnění vstřikovací jednotky ve skladu.

Ve čtvrtek byl druhý zásobník naplněn formou HR, EOAT a Cool Jet.

Vkládání a fixace zásobníku a ostatních částí uvnitř kontejneru byly snadnější než předtím, ale týmy skončily pozdě v noci. Při upevňování a uchycení různých částí do kontejnerů se berou v úvahu síly, které se vyskytují při plavbě. Tato část je zásadní pro zajištění toho, aby stroj bezpečně dorazil na místo určení.

Konečně v pátek bylo dokončeno balení a nakládání s kontejnerem. Pan Olivo kontroloval a podepsal všechny přepravní doklady poté, co zkontroloval, že je vše správné. Právní tým ve velitelství MachinePoint tam byl, aby ho vyhodnotil na tomto úkolu. Je velmi důležité plně dodržovat správný postup a pojistit zařízení v případě nehody během přepravy. Nesmí chybět ani v žádné exportní dokumentaci, aby se zabránilo tomu, že zařízení bude v portu zachováno.

Společnost MachinePoint má zkušenosti s balením, nakládáním a dopravou zařízení a strojů
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás