Zespół MachinePoint jedzie do Brukseli, aby odwiedzić Labelexpo Europe

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Targi te są największym na świecie wydarzeniem dla branży opakowań i druku napojów. Oferuje odwiedzającym szeroką gamę produktów, nowe prezentacje i wiele pokazów na żywo. Jest to doskonała okazja, aby poznać i odkryć najnowsze trendy w branży w sposób bardziej intuicyjny i praktyczny.

Ostatnią edycję targów odwiedziło 38 000 gości ze 140 różnych krajów, z których większość stanowili menedżerowie najwyższego szczebla i kadra kierownicza wyższego szczebla. Nawet 86% uczestników uznało się za osoby decyzyjne, zaangażowane w podejmowanie decyzji o zakupie.

Targi Labelexpo odbędą się w dniach 26-29 kwietnia w centrum wystawienniczym Brussels Expo. Tereny targowe są otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:30 do 17:00, a w piątek od 9:30 do 16:00. Wstęp na targi będzie dozwolony do 30 minut przed zamknięciem.

Obecnie trwa rejestracja wstępu na targi. Do 8 kwietnia cena biletu wynosi 60 euro, a po tym terminie 90 euro. Bilety są ważne przez wszystkie cztery dni imprezy.

Organizatorzy targów udostępniają zwiedzającym listę wystawców, wśród których znajdują się producenci i dostawcy zaawansowanych technologicznie materiałów opakowaniowych i etykietowych, urządzeń do nadruku i aplikacji etykiet, matryc, gilotyn, wałków itp. Upewnij się, że planujesz swój program z wyprzedzeniem, jeśli odwiedzasz targi, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój czas i zorganizować wszystkie spotkania.

MachinePoint odwiedził te targi po raz ostatni w 2017 roku. Nasi koledzy mieli okazję zobaczyć prezentacje i nowe maszyny oraz zrozumieć, jak działają.

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z naszym zespołem, prosimy o kontakt za pomocą tego formularza.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie