MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Návštěvy MachinePoint's tým Sbal Expo 2018 v Chicagu


This is not an official translate. Original version here

Pack Expo je největší událostí pro obalový průmysl v roce 2018 v Americe. S více než 50.000 návštěvníků během čtyř intenzivních dnech, je to místo pro balení profesionálům síti, objevovat nové trendy obaly, viz nové inovace strojů a najít nové poskytovatele.

Victoria Dayne, MachinePoint's Area obchodní manažer pro Spojené státy, právě dokončil návštěvě této obrovské obalů show a zažil 4 dní publiku představí nejmodernější strojní techniky, jako je například nová SACMI LINEAR plnivo Bag-in-box linek.

Victoria říká: „Byl jsem schopen kontrolovat nový balíček návrhů, různá řešení výrobce strojů pro‚továrny budoucnosti‘, jehož cílem je splnit měnící se spotřebitelské trendy, jako je pohodlí a přenosnost, stejně jako technologie pro úsporu nákladů a zvyšování povědomí o životním prostředí. Nové trendy tlačí na výrobní zařízení společnosti, aby rozvíjet své obalové konstrukce a jejich výrobních linek, s cílem vypořádat se stále rostoucí chuti na prémiové značky, ekologických a přírodních produktů, ekologické balení, a kreativity.

Jako zástupce MachinePoint v tomto veletrhu, jsem navštívil většinu našich partnerů a už je tomu nádherné také vidět staré přátele a setkání nové. V tomto digitálním věku, kdy skyped setkání, e-maily a sociální média se zdá k nahradili face-to-face vztahy, nic nemůže nahradit skutečné osobní kontakt s našimi zákazníky a dodavateli.

A pro mě osobně to bylo skvělé být zpátky v mém rodném Chicagu, velké město hostitele pro tento typ akce, kde Je to mezinárodní atmosférou slouží jako velký odpočinek po dlouhém dni na veletrhu ... a samozřejmě doprovázen relace jazzu ...“

MachinePoint již úzce spolupracuje s OEM v našich vyspělejších evropských trzích a my začínáme vidět výsledky našeho úsilí v posledních několika letech na severoamerickém trhu příliš, mnohem novější trh pro MachinePoint.

Výzkum nových technologií a udržet aktualizován s tržními trendy je nutné pro MachinePoint tým, protože to má vliv ohromně na použitých strojů na trhu, protože zastaralé technologické zařízení bude přijít k prodeji na různých trzích a bude muset být přemístěna na jiné trhy, kde má tato technologie nevyvinuly jako ve stejném poměru. Analyzovat a chápat trendy na trhu je nezbytné, aby bylo možné ocenit naše použité stroje v souladu s jeho tržní poptávce místo právě s ohledem na účetní hodnotu.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás