W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Zespół MachinePoint odwiedza Pack Expo 2018 w Chicago

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Pack Expo to największe wydarzenie dla branży opakowaniowej w 2018 roku w Ameryce. Z ponad 50.000 odwiedzających w ciągu czterech intensywnych dni, jest to miejsce dla profesjonalistów w dziedzinie opakowań, aby nawiązać kontakty, odkryć nowe trendy w dziedzinie opakowań, zapoznać się z nowościami w dziedzinie maszyn i znaleźć nowych dostawców.

Victoria Dayne, MachinePoint's Area Business Manager dla Stanów Zjednoczonych, właśnie zakończył wizytę w tym ogromnym pokazie opakowań i doświadczył 4 dni wypełnione najnowocześniejszą technologią maszyn, takich jak nowy wypełniacz SACMI LINEAR do linii Bag-In-Box.

Victoria mówi: "Byłem w stanie sprawdzić nowe projekty opakowań, różne rozwiązania producentów maszyn dla "fabryki przyszłości" w celu sprostania zmieniającym się trendom konsumenckim, takich jak wygoda i przenośność, jak również oszczędność kosztów technologii i świadomości ekologicznej. Nowe trendy są popychanie firm produkujących napoje do ewolucji ich wzorów opakowań i ich linii produkcyjnych, w celu radzenia sobie z coraz większym apetytem na marki premium, produkty ekologiczne i naturalne, opakowania przyjazne dla środowiska i kreatywność.

Jako przedstawiciel MachinePoint w tym targach, odwiedziłem większość naszych partnerów i to było wspaniałe również widząc starych przyjaciół i spotkania nowych. W tej cyfrowej epoce, gdy skyped spotkania, e-maile i media społecznościowe wydają się zastępować relacje twarzą w twarz, nic nie może zastąpić prawdziwy osobisty kontakt z naszymi klientami i dostawcami.

I dla mnie osobiście było wspaniale być z powrotem w rodzinnym Chicago, wspaniałym mieście goszczącym tego typu wydarzenie, gdzie międzynarodowa atmosfera służy jako wielkie odosobnienie po długim dniu na targach.... i oczywiście w towarzystwie sesji jazzu....".

MachinePoint ściśle współpracuje z OEMs na naszych bardziej dojrzałych rynkach europejskich i zaczynamy dostrzegać wyniki naszych wysiłków w ciągu ostatnich kilku lat na rynku północnoamerykańskim zbyt, dużo nowszy rynek dla MachinePoint.

Poszukiwanie nowych technologii i utrzymanie aktualnych trendów rynkowych jest konieczne dla zespołu MachinePoint, ponieważ ma to ogromny wpływ na rynek maszyn używanych, ponieważ przestarzałe maszyny technologiczne będą pojawiać się na sprzedaż na różnych rynkach i będą musiały być przeniesione na inne rynki, gdzie technologia nie ewoluowała w tym samym tempie. Analiza i zrozumienie trendów rynkowych jest konieczne, aby móc docenić nasze używane maszyny zgodnie z jego popytu na rynku, a nie tylko biorąc pod uwagę wartość księgową.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie