MachinePoint's takım ziyaretler Chicago Expo 2018 paketleyin


This is not an official translate. Original version here

Pack Expo Amerika'da 2018 yılında ambalaj sanayi için büyük bir olaydır. Dört yoğun günlerinde 50.000'den fazla ziyaretçisiyle, ağ yeni ambalaj eğilimleri keşfetmek, yeni makine yenilikleri görmek ve yeni sağlayıcıları bulmak paketleme profesyoneller için bir yerdir.

Victoria Dayne, ABD için MachinePoint's Alan İşletme Müdürü, sadece bu muazzam ambalaj gösterisi ziyaret bitmiş ve böyle Bag-In-Box hatları için yeni SACMI LİNEER dolgu olarak üstün makine teknoloji ile donatılmış 4 gün, yaşadı.

Victoria diyor ki: rahatlık ve taşınabilirlik yanı sıra maliyet tasarrufu teknolojileri ve çevre bilinci gibi değişen tüketici eğilimleri karşılamayı amaçlayan geleceğe ‘fabrikası“Neden yeni paket tasarımları, farklı makine üreticileri çözümler kontrol etmek mümkün olmuştur’. Yeni trendler premium markalar, organik ve doğal ürünler, çevre dostu ambalaj ve yaratıcılık için giderek artan iştah ile başa çıkmak için, onların ambalaj tasarımları ve bunların üretim hatları gelişmeye içecek imalat şirketleri bastırıyorlar.

Bu fuar içinde MachinePoint temsilcisi olarak, ben ortaklarımızın çoğunun ziyaret etmiş ve aynı zamanda eski arkadaşlar görmek ve yenilerini toplantı harika olmuş para. skyped toplantılar, elektronik posta ve sosyal medya yüz yüze ilişkileri ikame görünüyor bu dijital çağda, hiçbir şey müşterilerimize ve tedarikçileri ile gerçek bir kişisel iletişim yerine kullanabilirsiniz.

Ve şahsen benim için geri memleketi Chicago olmak harika olmuş, uluslararası bir atmosfere İt's olay, bu tür büyük bir ev sahibi şehir fuarda uzun bir günün ardından büyük bir geri çekilme olarak hizmet vermektedir ... ve tabii ki eşliğinde caz oturumu ...”

MachinePoint bizim daha olgun Avrupa pazarlarında OEM'lerle yakın çalışıyor ve biz MachinePoint için de Kuzey Amerikapazarında son birkaç yıl boyunca çok daha yeni bir pazar çabalarımızın sonuçlarını görmek başlıyor.

Bu eskimiş-teknolojik makineler farklı pazarlarda satış için geliyor olacak çünkü, müthiş kullanılan makine piyasasını etkileyen ve teknoloji sahip olduğu diğer pazarlara taşındı gerekecektir olarak yeni teknoloji araştırma ve pazar eğilimleri ile güncel tutulması MachinePoint ekibi için gereklidir aynı oranda olarak ortaya çıkmaz. Analiz ve pazar trendlerini anlamak yerine sadece defter değerinin dikkate onun pazar talebine göre bizim kullanılan makine değer edebilmek için zorunludur.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde