Zlokalizuj stoisko MachinePoint na targach Plastimagen 2022

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Plastimagen used machinery

Plastimagen jest pozycjonowany jako najbardziej kompletne i ważne wydarzenie dla przemysłu tworzyw sztucznych w Ameryce Łacińskiej. Po dwóch latach powróci do swojego formatu na miejscu od 8 do 11 marca 2022 roku w Meksyku. Ponad 400 wystawców (formowanie wtryskowe, wytłaczanie, recykling tworzyw sztucznych, termoformowanie itp.), reprezentujących około 1000 marek z ponad 20 krajów, będzie rozmieszczonych na 34 000 m² powierzchni w 13 halach.

Oczekuje się, że 22.000 krajowych i międzynarodowych gości o różnych profilach weźmie udział w imprezie, podczas której dzięki udziałowi najważniejszych światowych dostawców pojawią się nowe możliwości biznesowe i innowacyjne rozwiązania dla firm.

Targi odbędą się w centrum kongresowym i wystawienniczym Citibanamex w Mexico City. Godziny otwarcia od wtorku do czwartku od 13:00 do 20:00, a w piątek od 13:00 do 19:00.

Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej do 28 lutego. Od 1 marca koszt będzie wynosił około 10,60 euro.

Możliwość wcześniejszego poznania wystawców pomaga zorganizować dni wizyty na targach w sposób bardziej produktywny i użyteczny, umożliwiając wcześniejsze zaplanowanie spotkań z firmami lub klientami, których nie chcesz przegapić.

MachinePoint jest uznaną i cenioną marką na rynku meksykańskim, zidentyfikowane przez firmy w sektorze tworzyw sztucznych, jak również na rynku maszyn używanych. Przez lata udało nam się uczynić Meksyk kluczowym punktem działalności firmy, nie tylko dlatego, że był to pierwszy kraj, w którym zaczęliśmy działać w Ameryce Łacińskiej, ale także ze względu na jego strategiczne położenie między Ameryką Północną i Południową.

Możesz nas znaleźć na stoisku 830 w pawilonie, a jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z zespołem MachinePoint na następnej edycji Plastimagen, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego formularza. Z przyjemnością doradzimy Ci w zakresie projektów zakupu i sprzedaży maszyn używanych.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie