MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint tým se zúčastní emballage obalový výstavu v Paříži


This is not an official translate. Original version here

Sjednat během Packaging výstavě Emballage v Paříži schůzku s námi!

E-mail Prosím: info@machinepoint.com domluvit schůzku

MachinePoint použité stroje - Making svůj nákup a prodej zkušenosti bezpečný a profesionální.

Jako největší organizace obchodování použitých strojů v Evropě pro nápoje a plastikářský průmysl, značka MachinePoint je synonymem kvality a dobré služby.

Prodejní tým MachinePoint bude v účasti na Emballage Balení výstavy se koná v Paříži mezi 22. a 25. listopadu Nenechte si ujít neocenitelnou příležitost setkat se týmu a naučit se, jak můžeme splnit své použité stroje potřebám.

"Tento veletrh je skvělá příležitost pro nás setkat tváří v tvář s našimi klienty z francouzských a afrických zemí," říká Pilar Alvarez, Plastic manažer divize. "V posledních několika letech se naše firma pocházející z Afriky výrazně vzrostl, a to veletrh nám poskytuje příležitost setkat se osobně s našimi klienty. Je rovněž poskytuje skvělou příležitost setkat se s místním francouzským plastikářském průmyslu. Francie je velmi důležitým trhem pro nás, protože jsme prodat mnoho použitých strojů z francouzských výrobců v celosvětovém měřítku. Už máme silné partnerství s většinou významných plastové strojů značek díky naší spolupráci s OEM. Pro nás je to velmi důležité vidět, jak jsou naši partneři OEM držet krok s nejnovějším vývojem techniky. "

Habib Charrada, vedoucí severní Afriky MachinePoint kanceláři říká: "Vzhledem k tomu, MachinePoint otevřel prodejní kancelář v severní Africe před více než 2 roky, naše přítomnost v této oblasti se dramaticky zvýšila. Odkazy na Francii ze severoafrických zemí je tento veletrh velmi zajímavý, protože je místem setkání průmyslu a příležitost dozvědět se o nejnovějším vývoji strojů a dohnat s nejnovějšími inovacemi "

MachinePoint Oddělení Media
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás