MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint tým se zúčastní emballage obalový výstavu v Paříži  This is not an official translate. Original version here

  Sjednat během Packaging výstavě Emballage v Paříži schůzku s námi!

  E-mail Prosím: info@machinepoint.com domluvit schůzku

  MachinePoint použité stroje - Making svůj nákup a prodej zkušenosti bezpečný a profesionální.

  Jako největší organizace obchodování použitých strojů v Evropě pro nápoje a plastikářský průmysl, značka MachinePoint je synonymem kvality a dobré služby.

  Prodejní tým MachinePoint bude v účasti na Emballage Balení výstavy se koná v Paříži mezi 22. a 25. listopadu Nenechte si ujít neocenitelnou příležitost setkat se týmu a naučit se, jak můžeme splnit své použité stroje potřebám.

  "Tento veletrh je skvělá příležitost pro nás setkat tváří v tvář s našimi klienty z francouzských a afrických zemí," říká Pilar Alvarez, Plastic manažer divize. "V posledních několika letech se naše firma pocházející z Afriky výrazně vzrostl, a to veletrh nám poskytuje příležitost setkat se osobně s našimi klienty. Je rovněž poskytuje skvělou příležitost setkat se s místním francouzským plastikářském průmyslu. Francie je velmi důležitým trhem pro nás, protože jsme prodat mnoho použitých strojů z francouzských výrobců v celosvětovém měřítku. Už máme silné partnerství s většinou významných plastové strojů značek díky naší spolupráci s OEM. Pro nás je to velmi důležité vidět, jak jsou naši partneři OEM držet krok s nejnovějším vývojem techniky. "

  Habib Charrada, vedoucí severní Afriky MachinePoint kanceláři říká: "Vzhledem k tomu, MachinePoint otevřel prodejní kancelář v severní Africe před více než 2 roky, naše přítomnost v této oblasti se dramaticky zvýšila. Odkazy na Francii ze severoafrických zemí je tento veletrh velmi zajímavý, protože je místem setkání průmyslu a příležitost dozvědět se o nejnovějším vývoji strojů a dohnat s nejnovějšími inovacemi "

  MachinePoint Oddělení Media
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Firemní video