MachinePoint Used Machinery na Emballage Exhibition 2010 w Paryżu

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Umów się na spotkanie z nami podczas wystawy opakowań Emballage w Paryżu!

Proszę napisz: info@machinepoint.com umówić

MachinePoint Używane maszyny budowlane - Dokonywanie zakupu i sprzedaży doświadczenie bezpieczny i profesjonalny.

Jako największy Używane maszyny do organizacji handlu w Europie dla przemysłu napojów i sztuczne, marka MachinePoint jest synonimem jakości i dobrej obsługi.

MachinePoint zespół sprzedaży będą obecni na wystawie Emballage Packaging odbywającego się w Paryżu między 22 a 25 listopada Nie przegap bezcenną okazję spotkać się z zespołem i dowiedzieć się w jaki sposób możemy spełnić swoje potrzeby używanych maszyn.

"To targi to świetna okazja dla nas, aby spotkać się twarzą w twarz z klientami z krajów afrykańskich i francuskich", mówi Pilar Alvarez, plastikowe Division Manager. "W ciągu ostatnich kilku lat, nasza firma pochodząca z Afryki znacznie wzrosła, a to targi daje nam okazję spotkać się osobiście z naszymi klientami. jest Zapewnia także doskonałą okazją, aby spotkać się z lokalnym francuskiego przemysłu tworzyw sztucznych. Francja jest bardzo ważnym rynkiem dla nas, jak możemy sprzedawać dużo używanych maszyn z francuskich producentów w skali światowej. Mamy już silne partnerstwo z większością głównych marek maszyn z tworzyw sztucznych ze względu na naszą współpracę z producentami sprzętu. Dla nas to bardzo ważne, aby zobaczyć, jak nasi partnerzy OEM są nadąża za najnowszymi osiągnięciami sprzętu. "

Habib Charrada, szef biura Afryki Północnej MachinePoint mówi "Od MachinePoint otworzyła biuro sprzedaży w Afryce Północnej ponad 2 lata temu, nasza obecność w obszarze dramatycznie wzrosła. Linki do Francji z krajów Afryki Północnej sprawia, że ​​targi bardzo ciekawy, ponieważ jest to miejsce spotkań branży, a okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami maszynowych oraz dogonić najnowszych innowacji "

MachinePoint Zakład Mediów
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie