MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint Used Machinery na Emballage Exhibition 2010 w Paryżu  This is not an official translate. Original version here

  Umów się na spotkanie z nami podczas wystawy opakowań Emballage w Paryżu!

  Proszę napisz: info@machinepoint.com umówić

  MachinePoint Używane maszyny budowlane - Dokonywanie zakupu i sprzedaży doświadczenie bezpieczny i profesjonalny.

  Jako największy Używane maszyny do organizacji handlu w Europie dla przemysłu napojów i sztuczne, marka MachinePoint jest synonimem jakości i dobrej obsługi.

  MachinePoint zespół sprzedaży będą obecni na wystawie Emballage Packaging odbywającego się w Paryżu między 22 a 25 listopada Nie przegap bezcenną okazję spotkać się z zespołem i dowiedzieć się w jaki sposób możemy spełnić swoje potrzeby używanych maszyn.

  "To targi to świetna okazja dla nas, aby spotkać się twarzą w twarz z klientami z krajów afrykańskich i francuskich", mówi Pilar Alvarez, plastikowe Division Manager. "W ciągu ostatnich kilku lat, nasza firma pochodząca z Afryki znacznie wzrosła, a to targi daje nam okazję spotkać się osobiście z naszymi klientami. jest Zapewnia także doskonałą okazją, aby spotkać się z lokalnym francuskiego przemysłu tworzyw sztucznych. Francja jest bardzo ważnym rynkiem dla nas, jak możemy sprzedawać dużo używanych maszyn z francuskich producentów w skali światowej. Mamy już silne partnerstwo z większością głównych marek maszyn z tworzyw sztucznych ze względu na naszą współpracę z producentami sprzętu. Dla nas to bardzo ważne, aby zobaczyć, jak nasi partnerzy OEM są nadąża za najnowszymi osiągnięciami sprzętu. "

  Habib Charrada, szef biura Afryki Północnej MachinePoint mówi "Od MachinePoint otworzyła biuro sprzedaży w Afryce Północnej ponad 2 lata temu, nasza obecność w obszarze dramatycznie wzrosła. Linki do Francji z krajów Afryki Północnej sprawia, że ​​targi bardzo ciekawy, ponieważ jest to miejsce spotkań branży, a okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami maszynowych oraz dogonić najnowszych innowacji "

  MachinePoint Zakład Mediów
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Corporate video