MachinePoint.com: Sale of Industrial Used Machinery. Second Hand Used Machines. Overhauling and Renewal. Plastic, Tubes, Pipes, profiles, Extrusion, Printing, Film, Thermoforming, Injection, Blow, Molding, Moulding, PET Packaging, Dairy Products, Beverages, Water, Juices, Beer, Oil, Food Products, Cans, Glass Bottles.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint ekibi Paris Emballage ambalaj sergisi katılacak  This is not an official translate. Original version here

  Paris'te Emballage Ambalaj Fuarı sırasında bizimle randevu!

  Lütfen e-posta: info@machinepoint.com randevu

  senin alış yapmak ve güvenli ve mesleki deneyim satan - MachinePoint Makina kullanılır.

  İçecek ve Plastik sanayi için Avrupa'nın en büyük ikinci makine ticaret örgütü olarak, MachinePoint marka kaliteli ve iyi hizmet ile eş anlamlıdır.

  MachinePoint satış ekibi Kasım Sakın takım karşılamak ve biz kullanılan makine ihtiyaçlarını karşılamak öğrenmek için paha biçilmez bir fırsat kaçırmak 22 ile 25 arasında Paris'te gerçekleşen Emballage Ambalaj Fuarı'nda katılım olacak.

  "Bize Fransızca ve Afrika ülkelerinden müşterilerimiz ile yüz yüze karşılamak için bu fuar büyük bir fırsat," Pilar Alvarez, Plastik Bölüm Müdürü diyor. "Son birkaç yıldır, Afrika'dan gelen iş büyük ölçüde artmıştır ve bu fuar müşterilerimizle bizzat buluşmak için fırsat sağlıyor. Aynı zamanda yerel Fransız plastik sanayi ile buluşmak için büyük bir fırsat sağlar. Biz, dünya çapında Fransız üreticilerin kullanılan makinelerin çok satmak gibi Fransa, bizim için çok önemli bir pazardır. Biz zaten nedeniyle OEM ile işbirliği en önemli plastik makine markaları ile güçlü bir ortaklığımız var. Bizim için, bizim OEM ortaklarına son ekipman gelişmelere ayak uydurarak nasıl görmek çok önemlidir. "

  Habib Charrada, Kuzey Afrika MachinePoint ofisinin başkanı MachinePoint 2 yıldan fazla önce Kuzey Afrika'da bir satış ofisi açtı beri, bölgedeki varlığımız önemli ölçüde artmıştır "diyor. sanayinin buluşma noktası ve en son makine gelişmeler hakkında bilgi edinmek için bir fırsat olduğunu ve en son yenilikleri ile yakalamak gibi Kuzey Afrika ülkelerinden Fransa'ya bağlantılar "çok ilginç bu fuar yapar

  MachinePoint Medya Bölümü
  Gema Alvarez
  E-posta: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Tanıtım Filmi