MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


MachinePoint ekibi Paris Emballage ambalaj sergisi katılacak


This is not an official translate. Original version here

Paris'te Emballage Ambalaj Fuarı sırasında bizimle randevu!

Lütfen e-posta: info@machinepoint.com randevu

senin alış yapmak ve güvenli ve mesleki deneyim satan - MachinePoint Makina kullanılır.

İçecek ve Plastik sanayi için Avrupa'nın en büyük ikinci makine ticaret örgütü olarak, MachinePoint marka kaliteli ve iyi hizmet ile eş anlamlıdır.

MachinePoint satış ekibi Kasım Sakın takım karşılamak ve biz kullanılan makine ihtiyaçlarını karşılamak öğrenmek için paha biçilmez bir fırsat kaçırmak 22 ile 25 arasında Paris'te gerçekleşen Emballage Ambalaj Fuarı'nda katılım olacak.

"Bize Fransızca ve Afrika ülkelerinden müşterilerimiz ile yüz yüze karşılamak için bu fuar büyük bir fırsat," Pilar Alvarez, Plastik Bölüm Müdürü diyor. "Son birkaç yıldır, Afrika'dan gelen iş büyük ölçüde artmıştır ve bu fuar müşterilerimizle bizzat buluşmak için fırsat sağlıyor. Aynı zamanda yerel Fransız plastik sanayi ile buluşmak için büyük bir fırsat sağlar. Biz, dünya çapında Fransız üreticilerin kullanılan makinelerin çok satmak gibi Fransa, bizim için çok önemli bir pazardır. Biz zaten nedeniyle OEM ile işbirliği en önemli plastik makine markaları ile güçlü bir ortaklığımız var. Bizim için, bizim OEM ortaklarına son ekipman gelişmelere ayak uydurarak nasıl görmek çok önemlidir. "

Habib Charrada, Kuzey Afrika MachinePoint ofisinin başkanı MachinePoint 2 yıldan fazla önce Kuzey Afrika'da bir satış ofisi açtı beri, bölgedeki varlığımız önemli ölçüde artmıştır "diyor. sanayinin buluşma noktası ve en son makine gelişmeler hakkında bilgi edinmek için bir fırsat olduğunu ve en son yenilikleri ile yakalamak gibi Kuzey Afrika ülkelerinden Fransa'ya bağlantılar "çok ilginç bu fuar yapar

MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde