MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint liderem internetowym w handlu maszynami używanymi  This is not an official translate. Original version here

  niedrogie maszyny przemysłowe, usługi kupna i sprzedaży maszyn używanych
  MachinePoint to firma z jasnej strategii Internet od jego powstania. W 1999 roku, gdy Internet był jeszcze nieznanym narzędziem do większości, MachinePoint była jedną z niewielu firm, hiszpański, która budziła kapitału z inwestycji zagranicznych do opracowania projektu strategii w oparciu o silne on-line na świecie przemysłu.

  Cesar Rodriguez, prezes i założyciel MachinePoint, uczestniczył jako wykładowca w E-Commerce nagłaśniania ich doświadczenia, jak wdrażać udanej strategii online dla firm w branży.
  MachinePoint, lepiej znany przez jej spółkę zależną MachinePoint używane maszyny, która jest dziś europejskim liderem w zakresie kupna i sprzedaży używanych maszyn, sprzedaje 90% swoich usług poza granicami Hiszpanii i 70% z nich poza Europą. Jest to możliwe dzięki wiodącej pozycji w Internecie, główne narzędzie marketingowe, które wykorzystuje MachinePoint do pozycji swoich produktów.

  Cesar Rodriguez mówi: "MachinePoint silną pozycję w internecie jest kluczem do jej wzrostu. Oprócz tego, że pionierami w branży tworzyw sztucznych, opakowań i napojów pozwoliło nam uzyskać przewagę konkurencyjną nad konkurencją."
  Na rynku produktów konsumenckich, Internecie i różnych strategii, z sieci społecznych SEO i SEM, jest czymś, co jest już na porządku dziennym. Przemysłowych świat jest inny ze względu na złożoność produktów, które sprzedajemy. Ryzyko to jest większe, gdyż inwestycje są wyższe, jest trudne i długie negocjacje w wielu przypadkach i konieczność obecności off-line na dodatek-line występuje w wielu przypadkach. Zdecydowanie nie jest tym samym do zakupu maszyn przemysłowych, że parę butów. Jednak korzyści płynące z korzystania z Internetu jako narzędzia promocji i integracji zarówno z klientami i dostawcami są jasne. I firm, które są w stanie skorzystać z tego narzędzia nie tylko dostać się na dzisiejszym przewagi konkurencyjnej, ale coraz konieczność utrzymania przetrwanie. "

  Aby zakwalifikować się do strategii internetowej jest zdefiniowanie jej poważnie i profesjonalnie. Korzystania z pomocy i porady ekspertów. A dla wszystkich przedsiębiorstw w świecie uprzemysłowionym, musimy być ostrożni w wyborze dostawców doradzanie im w tym procesie, jak są głównie na rynek konsumencki i produktów konsumenckich, musimy zapewnić, że strategie i działania są dobrze dostosowane do potrzeb i związane cechy świata przemysłowego. Aby upewnić się, inwestują w odpowiednie kanały i kampanii. "

  Jednak najważniejszą rzeczą dla każdej strategii internetowych, promocji i marketingu sukces, konieczne jest, produktów i usług, które obsługuje stałe, konkurencyjnego, efektywnego i jakości usług. MachinePoint dostarczania technologii i sprawia, że ​​niedrogie i niezawodne rozwiązania, które zwiększają przewagę konkurencyjną swoich klientów na swoich rynkach. "

  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video