MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  MachinePoint účet v E-Commerce a úspěšně etabloval v průmyslovém trhu plastových a nápojů prostřednictvím své internetové strategii  This is not an official translate. Original version here

  cenově dostupné průmyslové stroje, služby pro nákup a prodej použitých strojů
  MachinePoint je společnost s jasnou internetovou strategii od svého vzniku. V roce 1999, kdy internet byl ještě neznámý nástroj pro většinu, MachinePoint byl jeden z mála španělských firem, které zvýšen kapitál ze zahraničních investic na rozvoj návrh strategie založené na silné on-line ve světě průmyslu.

  Cesar Rodriguez, generální ředitel a zakladatel MachinePoint, se účastnil jako lektor v E-Commerce propagovat své zkušenosti, jak realizovat úspěšnou online strategie pro firmy v průmyslu.
  MachinePoint, lépe známý svou dceřinou společností MachinePoint použité stroje, který je dnes evropskou jedničkou v prodej a nákup použitých strojů, prodává 90% svých služeb mimo Španělsko a 70% z nich mimo Evropu. To je možné díky vedoucí pozici v internetu, hlavní marketingový nástroj, který používá MachinePoint umístit své výrobky.

  Cesar Rodriguez říká: "Pro MachinePoint silnou pozici na internetu byl klíč k jeho růstu. Kromě toho, že průkopníky v plastikářském průmyslu, obalů a nápojů, nám umožnil získat konkurenční výhodu nad našimi konkurenty."
  Na trhu spotřebních výrobků, Internet a jeho různé strategie, od sociálních sítí SEO a SEM, je něco, co je již na pořadu jednání. Průmyslový svět je odlišný vzhledem ke složitosti produktů, které prodáváme. Toto riziko je větší, protože investice jsou vyšší, je namáhavé a zdlouhavé jednání v mnoha případech, a že je třeba pro off-line přítomnost on-line Navíc se vyskytuje v mnoha případech. Je jasně ne stejný koupit průmyslových strojů, že pár bot. Přesto výhody s využitím internetu jako nástroje i propagace a integrace se zákazníky a dodavateli, jsou jasné. A společnosti, které jsou schopny využívat tento nástroj není jen dostat na dnešní konkurenční výhodu, ale to je stále potřeba zachovat přežití. "

  Chcete-li nárok na webové strategie je definovat to vážně a profesionálně. Požádat o pomoc a radu od odborníků. A pro všechny společnosti v průmyslovém světě, musíme být opatrní při výběru dodavatelů poradit jim v tomto procesu, jak se především zaměří na spotřebitelském trhu a spotřební výrobky, musíme zajistit, aby strategie a akce jsou dobře přizpůsobené potřebám a vlastní charakteristiky průmyslového světa. Ujistit, že jsme se investovat do vhodných forem a kampaní. "

  Nicméně, nejvíce důležitá věc pro všechny internetové strategie, propagace a uvádění na trh je úspěšný, je nezbytné, produktů a služeb, které podporují pevnou a konkurenceschopnou, efektivní a kvalitní služby. MachinePoint poskytování technologií a dělá to cenově dostupné a spolehlivé řešení, které zvyšují konkurenční výhody svým zákazníkům v jejich příslušných trzích. "

  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Firemní video