MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


MachinePoint účet v E-Commerce a úspěšně etabloval v průmyslovém trhu plastových a nápojů prostřednictvím své internetové strategii


This is not an official translate. Original version here

cenově dostupné průmyslové stroje, služby pro nákup a prodej použitých strojů
MachinePoint je společnost s jasnou internetovou strategii od svého vzniku. V roce 1999, kdy internet byl ještě neznámý nástroj pro většinu, MachinePoint byl jeden z mála španělských firem, které zvýšen kapitál ze zahraničních investic na rozvoj návrh strategie založené na silné on-line ve světě průmyslu.

Cesar Rodriguez, generální ředitel a zakladatel MachinePoint, se účastnil jako lektor v E-Commerce propagovat své zkušenosti, jak realizovat úspěšnou online strategie pro firmy v průmyslu.
MachinePoint, lépe známý svou dceřinou společností MachinePoint použité stroje, který je dnes evropskou jedničkou v prodej a nákup použitých strojů, prodává 90% svých služeb mimo Španělsko a 70% z nich mimo Evropu. To je možné díky vedoucí pozici v internetu, hlavní marketingový nástroj, který používá MachinePoint umístit své výrobky.

Cesar Rodriguez říká: "Pro MachinePoint silnou pozici na internetu byl klíč k jeho růstu. Kromě toho, že průkopníky v plastikářském průmyslu, obalů a nápojů, nám umožnil získat konkurenční výhodu nad našimi konkurenty."
Na trhu spotřebních výrobků, Internet a jeho různé strategie, od sociálních sítí SEO a SEM, je něco, co je již na pořadu jednání. Průmyslový svět je odlišný vzhledem ke složitosti produktů, které prodáváme. Toto riziko je větší, protože investice jsou vyšší, je namáhavé a zdlouhavé jednání v mnoha případech, a že je třeba pro off-line přítomnost on-line Navíc se vyskytuje v mnoha případech. Je jasně ne stejný koupit průmyslových strojů, že pár bot. Přesto výhody s využitím internetu jako nástroje i propagace a integrace se zákazníky a dodavateli, jsou jasné. A společnosti, které jsou schopny využívat tento nástroj není jen dostat na dnešní konkurenční výhodu, ale to je stále potřeba zachovat přežití. "

Chcete-li nárok na webové strategie je definovat to vážně a profesionálně. Požádat o pomoc a radu od odborníků. A pro všechny společnosti v průmyslovém světě, musíme být opatrní při výběru dodavatelů poradit jim v tomto procesu, jak se především zaměří na spotřebitelském trhu a spotřební výrobky, musíme zajistit, aby strategie a akce jsou dobře přizpůsobené potřebám a vlastní charakteristiky průmyslového světa. Ujistit, že jsme se investovat do vhodných forem a kampaní. "

Nicméně, nejvíce důležitá věc pro všechny internetové strategie, propagace a uvádění na trh je úspěšný, je nezbytné, produktů a služeb, které podporují pevnou a konkurenceschopnou, efektivní a kvalitní služby. MachinePoint poskytování technologií a dělá to cenově dostupné a spolehlivé řešení, které zvyšují konkurenční výhody svým zákazníkům v jejich příslušných trzích. "

MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás