MachinePoint liderem internetowym w handlu maszynami używanymi

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

niedrogie maszyny przemysłowe, usługi kupna i sprzedaży maszyn używanych
MachinePoint to firma z jasnej strategii Internet od jego powstania. W 1999 roku, gdy Internet był jeszcze nieznanym narzędziem do większości, MachinePoint była jedną z niewielu firm, hiszpański, która budziła kapitału z inwestycji zagranicznych do opracowania projektu strategii w oparciu o silne on-line na świecie przemysłu.

Cesar Rodriguez, prezes i założyciel MachinePoint, uczestniczył jako wykładowca w E-Commerce nagłaśniania ich doświadczenia, jak wdrażać udanej strategii online dla firm w branży.
MachinePoint, lepiej znany przez jej spółkę zależną MachinePoint używane maszyny, która jest dziś europejskim liderem w zakresie kupna i sprzedaży używanych maszyn, sprzedaje 90% swoich usług poza granicami Hiszpanii i 70% z nich poza Europą. Jest to możliwe dzięki wiodącej pozycji w Internecie, główne narzędzie marketingowe, które wykorzystuje MachinePoint do pozycji swoich produktów.

Cesar Rodriguez mówi: "MachinePoint silną pozycję w internecie jest kluczem do jej wzrostu. Oprócz tego, że pionierami w branży tworzyw sztucznych, opakowań i napojów pozwoliło nam uzyskać przewagę konkurencyjną nad konkurencją."
Na rynku produktów konsumenckich, Internecie i różnych strategii, z sieci społecznych SEO i SEM, jest czymś, co jest już na porządku dziennym. Przemysłowych świat jest inny ze względu na złożoność produktów, które sprzedajemy. Ryzyko to jest większe, gdyż inwestycje są wyższe, jest trudne i długie negocjacje w wielu przypadkach i konieczność obecności off-line na dodatek-line występuje w wielu przypadkach. Zdecydowanie nie jest tym samym do zakupu maszyn przemysłowych, że parę butów. Jednak korzyści płynące z korzystania z Internetu jako narzędzia promocji i integracji zarówno z klientami i dostawcami są jasne. I firm, które są w stanie skorzystać z tego narzędzia nie tylko dostać się na dzisiejszym przewagi konkurencyjnej, ale coraz konieczność utrzymania przetrwanie. "

Aby zakwalifikować się do strategii internetowej jest zdefiniowanie jej poważnie i profesjonalnie. Korzystania z pomocy i porady ekspertów. A dla wszystkich przedsiębiorstw w świecie uprzemysłowionym, musimy być ostrożni w wyborze dostawców doradzanie im w tym procesie, jak są głównie na rynek konsumencki i produktów konsumenckich, musimy zapewnić, że strategie i działania są dobrze dostosowane do potrzeb i związane cechy świata przemysłowego. Aby upewnić się, inwestują w odpowiednie kanały i kampanii. "

Jednak najważniejszą rzeczą dla każdej strategii internetowych, promocji i marketingu sukces, konieczne jest, produktów i usług, które obsługuje stałe, konkurencyjnego, efektywnego i jakości usług. MachinePoint dostarczania technologii i sprawia, że ​​niedrogie i niezawodne rozwiązania, które zwiększają przewagę konkurencyjną swoich klientów na swoich rynkach. "

MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie