MachinePoint odwiedza kolejną edycję ICE Europe w Monachium

- Targi

This is not an official translate. Original version here

ICE EUROPE, wiodąca na świecie wystawa poświęcona przetwarzaniu materiałów elastycznych, jest uznawana za centralny rynek dla międzynarodowego przemysłu przetwórczego. Na tych targach wiodący dostawcy maszyn, systemów, materiałów i akcesoriów spotykają się z międzynarodowymi ekspertami branżowymi poszukującymi rozwiązań w zakresie przetwarzania i produktów na zamówienie z konkretnymi planami inwestycyjnymi. W tym roku odbywają się one w dniach 15-17 marca.

Ostatnia edycja ICE EUROPE odbyła się w 2019 roku i pobiła rekordy pod względem powierzchni wystawienniczej, liczby wystawców i odwiedzających. Ponadto, podsumowanie tej edycji potwierdza, że 87% odwiedzających wpłynęło na decyzje zakupowe lub je podjęło, a jeden na trzech odwiedzających uczestniczył w targach z jasnymi planami inwestycyjnymi. W tym roku odbywa się dwunasta edycja targów i oczekuje się, że wyniki będą równie udane jak wszystkie poprzednie edycje.

Targi odbywają się w halach A5 i A6 Centrum Wystawowego w Monachium. Dostęp będzie możliwy tylko przez wejście wschodnie.

Cena biletów jest tańsza, jeśli kupi się je online przed imprezą; 26 euro za jednodniowy karnet i 36 euro za karnet umożliwiający wstęp na wszystkie trzy dni targów. Natomiast w przypadku zakupu na miejscu cena wyniesie odpowiednio 40 i 52 euro.

Nie zapomnij sprawdzić listy wystawców, jeśli planujesz odwiedzić targi w najbliższych tygodniach. Może to pomóc w organizacji programu i spotkaniach z klientami lub kontaktami. Jest to również kluczowa okazja do stworzenia nowych jakościowo połączeń pomiędzy wystawcami i zwiedzającymi oraz promowania networkingu.

Jeśli chcesz spotkać się z zespołem MachinePoint, napisz do nas za pośrednictwem tego formularza, a my umówimy się na niezobowiązujące spotkanie.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie