MachinePoint osobiście odwiedza kolejną edycję targów Plastpol

- Targi

MachinePoint będzie obecny na kolejnej, 26 edycji targów Plastpol, które odbędą się w Kielcach, 24 do 27 maja. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z tworzywami sztucznymi i ich przetwórstwem.

W ostatniej edycji odwiedziło je prawie 6000 zwiedzających, 300 wystawców z 22 krajów na ponad 4000 m2. Pomimo pandemii, wystawcy opisali nielicznych uczestników jako "poważnych graczy z branży z konkretnymi ofertami".

Pandemia uwarunkowała i ukształtowała wiele branż, ale umożliwiła również rozwój rynku. Wzrosło zapotrzebowanie na rękawice gumowe, opakowania z tworzyw sztucznych i inne podobne produkty, przy czym przez cały okres pandemii, szczególnie w medycynie, głównym materiałem był plastik. Doprowadziło to do niewątpliwej zmiany w postrzeganiu plastiku przez społeczeństwo.

Plastpol odbędzie się w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce. Harmonogram nie został jeszcze opublikowany. Zgromadzi przedstawicieli branży, dystrybutorów, producentów materiałów, producentów maszyn, klientów branżowych... Podczas dni targowych odbędą się seminaria, spotkania, szkolenia, będzie to kluczowy moment na spotkanie z ekspertami z całego świata w celu wymiany doświadczeń zawodowych.

Jeśli planujesz podróż do Polski, odwiedź oficjalną stronę targów. Będziesz mógł na bieżąco śledzić informacje, które mają być potwierdzone, dzięki czemu będziesz mógł zaplanować swoją podróż z wyprzedzeniem.

Zespół MachinePoint jest podekscytowany, że może uczestniczyć w pokazie osobiście, ponieważ jest to świetna okazja, aby spotkać się z wszystkimi swoimi klientami i zaktualizować je na ich używane maszyny zainteresowania. Nasz kolega, Robert Ogorek, będzie gościł na targach w maju; prosimy o kontakt za pośrednictwem tego formularza, jeśli chcieliby Państwo umówić się na spotkanie z nim.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie